Asphalt 7: Heat

Asphalt 7: Heat 1.1.2h

Asphalt 7: Heat — сьомий випуск нереально крутої гонки від компанії Gameloft. Цей гоночний симулятор відрізняється від конкурентів супер якісної графікою, а також наявністю величезного парку автомобілів. Тут представлені практично всі популярні бренди, тому любителі потужних і швидких авто точно оцінять іграшку.

Слід зазначити, що гравцеві доступні як дешеві, нічим особливо не примітні авто, так і дорогі топкари, наприклад, Ferrari, Aston Martin, Lamborghini, Ford, Audi, BMW та багато інших. Вибирайте автомобіль до душі і щосили тисніть на педаль газу.

Після вибору авто вирушайте на нові траси в різних містах усього світу. Тут представлені траси з 15 міст світу, серед яких Париж, Лондон, Сан-Франциско... При цьому всі вони різні і повністю оснащені для проведення шалених змагань. Реалізму кожному заїзду додають постійно змінювані погодні умови.

У Asphalt 7: Heat геймеру доступно кілька режимів. Найбільш популярні: Кар'єра і Мультиплеер. У режимі Кар'єра гравцеві потрібно пройти складний шлях від простого гонщика-аматора до справжнього професіонала. Необхідно подолати близько 150 випробувань і 15 турнірів, за виконання яких ви будете отримувати гроші, на які зможете покращувати свої авто.

У режимі Мультиплеер ви можете помірятися силами з гравцями з усього світу. Беріть найшвидшу і найпотужнішу тачку і покажіть всім, хто справжній король доріг. Для спокійної гри є ще режим Швидка гонка, де гравець може самостійно вибрати автомобіль і трасу та насолодитися грою не поспішаючи.

Зміни в останній версії Асфальт 7

  • Інформація відсутня
Автор:
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.0 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити
Asphalt 7: Heat
Cackle

Інші додатки в категорії