Asphalt Nitro

Asphalt Nitro 1.7.5a

Asphalt Nitro — захопливі гонки для пристроїв на базі Андроїд від відомої компанії Gameloft. Гра наповнена швидкістю та адреналіном, як і вся сага Asphalt. При цьому ключовою особливістю цієї гонки є її розмір — всього 35 МБ. Це пояснюється відсутністю додаткових завантажень. Саме тому гонку потягнуть навіть слабкі пристрої.

При такому скромному розмірі гра отримала чудову тривимірну графіку, безліч ігрових режимів, автомобілів і гоночних трас. На вибір гравцеві надані автомобілі практично всіх відомих брендів, аж до самих дорогих і люксових (Ferrari, Lamborghini, Aston Martin та інші). Траси розкидані по містах всього світу. Вам належить дослідити цілий світ, від Бразилії до Китаю, тому буде дійсно цікаво і захоплююче.

У Asphalt Nitro користувачеві на вибір доступно безліч ігрових режимів: Класичні гонки; Переслідування; Зіткнення; Вибування;

Мультиплеер. Найбільш цікавим є режим мультиплеєра (розрахований на 4 гравців). У ньому ви зможете поганяти разом зі своїми друзями або ж незнайомими гравцями з усього світу.

По ходу гри ви будете заробляти ігрову валюту за виконані завдання. На зароблені гроші можна купувати нові автомобілі і всілякі поліпшення до них.

Завантажуйте Asphalt Nitro на свій мобільний пристрій, вибирайте найпотужніший автомобіль і пориньте в світ змагань та адреналіну. Не забувайте поділитися враженнями від гри в нас в коментарях. Іншим користувачам буде цікавий ваш ігровий досвід.

Зміни в останній версії Асфальт нітро

  • Усунені деякі помилки та інші удосконалення.
Автор:
ID додатку: com.gameloft.android.ANMP.GloftAGHM
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.1 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити Asphalt Nitro для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Asphalt Nitro!

Інші додатки в категорії