Bed Wars

Bed Wars 1.9.43.2

Bed Wars — безкоштовна командна PVP-гра в жанрі екшн, де вам потрібно захистити свою базу, а головне, розміщене на ній ліжко, від атак інших команд. Окрім того, потрібно збирати різні ресурси, що допоможуть вам знищити бази супротивників.

В грі бере участь 4 команди по 4 гравці в кожній. Всі команди виселяються на 4 різні острови і на кожному з них є база з ліжком, яку потрібно обороняти. На кожному острові вдосталь інструментів та ресурсів для досягнення перемоги. Гравці можуть воскресати, допоки на їхньому острові стоїть ліжко. Як тільки ліжко знищене — ви програли.

Bed Wars дуже схожа на Minecraft, але з сюжетом та духом суперництва. Тут вам також доведеться багато будувати, аби ваша база була найміцнішою і вистояла до кінця. На острові виробляється залізо, золото та алмази, за які ви можете купувати устаткування для своєї бази. Завдяки зібраному обладнанню ви можете дістатися до центрального острова, де зберете ще більше ресурсів.

Гра має хорошу піксельну графіку та зручний геймплей. Пісочниця Bed Wars сподобається всім, хто любить будувати, творити й битися з противниками.

Автор:
ID додатку: com.sandboxol.indiegame.bedwar
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.1 і вище
Мови інтерфейсу: English, Русский
Завантажити Bed Wars для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Bed Wars!

Інші додатки в категорії