BOTIM

BOTIM 3.17.0

BOTIM — новий безкоштовний месенджер для мобільних пристроїв на базі Android. За допомогою додатку ви зможете обмінюватися повідомленнями, фотографіями, відео, документами, а також здійснювати аудіо- та відеодзвінки. Якщо ви в пошуках альтернативи популярним WhatsApp, Telegram, Viber, Facebook Messenger, обов’язково спробуйте цей застосунок! Тут є все необхідне для комфортного спілкування з друзями та рідними.

Щоб почати користуватися софтом, потрібно вказати та підтвердити номер свого мобільного телефону. Далі потрібно дозволити доступ до списку контактів. Завдяки цьому дозволу додаток зможе автоматично визначити, хто з ваших друзів та знайомих також використовує цей месенджер, щоб ви могли розпочати спілкування. Ви також можете самостійно запросити друзів у BOTIM. Для цього у додатку є кілька можливостей. Чим більше ваших близьких буде використовувати цей месенджер, тим комфортнішим буде спілкування.

Месенджер має зручний користувацький інтерфейс, а дизайн виділяється своєю простотою і стриманістю. Тут немає нічого, що могло б дратувати чи напружувати користувача. У налаштуваннях можна вибрати тему оформлення месенджера (є кілька варіантів). Також ви можете вибрати фон для чатів та налаштувати деякі інші елементи.

Недоліки в BOTIM також є. Додаток ще дуже сирий і зараз тут немає такого потужного функціоналу, як у конкурентів. Є мінімум налаштувань, які могли б допомогти користувачеві кастомізувати додаток під свої потреби. При цьому головним недоліком месенджера є те, що його використовує дуже мало людей. Таким чином, щоб розпочати спілкування, найімовірніше, вам доведеться запрошувати всіх самостійно.

Зміни в останній версії Ботім

  • Ультра-перетворення Botim почалося, і ми прагнемо спростити ваш кожен день, починаючи з наших користувачів в ОАЕ!
Автор:
ID додатку: im.thebot.messenger
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Мови інтерфейсу: English, Українська, Русский
Завантажити BOTIM для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про BOTIM!

Інші додатки в категорії