Bottle Jump 3D

Bottle Jump 3D 1.12.1

Bottle Jump 3D — захоплююча безкоштовна аркада для Андроїд-пристроїв. Головне завдання гри: підкидати пляшку вгору таким чином, щоб приземлилася вона виключно на дно, інакше ви програєте.

Розробники гри надихалися всесвітньо відомим челленджем, пов'язаним з підкиданням пляшки і її подальшим приземленням. Щоб пляшка приземлилася на денце, вам необхідно вчасно тапати по екрану смартфона, в іншому випадку вона впаде, розіб’ється і рівень буде провалено.

По ходу гри ви будете переходити з кімнати в кімнату, де будуть розміщені різні предмети, але які може приземлятися пляшка. З кожним наступним рівнем правильно приземлити пляшечку стає все складніше, тому необхідно бути зібраним і уважним весь час.

Також по ходу гри необхідно збирати золоті кришечки. Як тільки ви зберете достатню кількість кришок, зможете відкрити нові пляшки. Пляшки представлені різних форм, розмірів і кольорів, тому нудьгувати не доведеться.

В цілому, Bottle Jump 3D доволі захоплююча гра, грати в яку дуже цікаво. Спочатку вона здається дуже простою, але пройшовши кілька рівнів, розумієш, що доведеться попітніти, щоб не впустити цю пляшку. Загалом, завантажуйте іграшку на свій девайс і станьте майстром підкидання пляшок.

Зміни в останній версії

  • Idle стрибок додасть пляшці більше динаміки!
Автор:
ID додатку: com.games.bottle
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити
Bottle Jump 3D
Cackle

Інші додатки в категорії