Bottle Jump 3D

Bottle Jump 3D 2.0.1

Bottle Jump 3D — захоплююча безкоштовна аркада для Андроїд-пристроїв. Головне завдання гри: підкидати пляшку вгору таким чином, щоб приземлилася вона виключно на дно. Якщо вона приземлиться на іншу частину — ви програли.

Розробники гри надихалися всесвітньо відомим челенджем, пов'язаним із підкиданням пляшки та її подальшим приземленням. Щоб пляшка приземлилася на денце, вам необхідно вчасно тапати по екрану смартфона, інакше вона впаде і рівень буде провалено. Під час гри ви будете переходити з кімнати в кімнату, де будуть розміщені різні предмети, на які може приземлятися пляшка. З кожним наступним рівнем правильно приземлити пляшку стає все складніше, тому необхідно бути зібраним та дуже уважним.

Окрім успішного приземлення пляшки, гравцеві необхідно ще й збирати золоті кришечки. Як тільки ви накопичете достатньо кришок, зможете відкрити нові пляшки. У грі представлено безліч варіантів пляшок різних форм, розмірів та кольорів. Все це робить гру різноманітнішою і не дає геймеру знудитися.

В цілому, Bottle Jump 3D — дуже затягуюча гра, в яку можна грати годинами. Спочатку вона здається дуже простою, але пройшовши кілька рівнів, розумієш, що доведеться попітніти, щоб не впустити цю пляшку і не провалити рівень. Якщо ви хочете весело провести час та стати майстром з підкидання пляшок, обов'язково завантажуйте цю гру на свій смартфон.

Зміни в останній версії

  • Незначні поліпшення
Автор:
ID додатку: com.games.bottle
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Мови інтерфейсу: English, Русский
Завантажити Bottle Jump 3D для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Bottle Jump 3D!

Інші додатки в категорії