CarX Street

CarX Street 1.3.2

CarX Street — безкоштовна гоночна гра для смартфонів з ОС Android. Це максимально динамічні гонки з реалістичною фізикою та величезним відкритим світом, де ви зможете відчути себе справжнім вуличним гонщиком та взяти участь у заїздах без правил. Зверніть увагу на те, що гра досить важка (понад 1 CB) і вимоглива до характеристик пристрою, тому для її проходження вам знадобиться справді потужний смартфон. Якщо у вас саме такий, тоді швидше завантажуйте гру і виїжджаєте на трасу.

Великий вибір автомобілів та трас, зручне керування, деталізована графіка, високоякісне звукове оформлення, екстремальні заїзди та маса адреналіну — все це чекає на вас тут. Вибравши собі автомобіль до душі, сміливо вирушайте на будь-яку з доступних трас та досліджуйте кожен куточок на карті у будь-який час доби. У цій грі на вас чекає повна свобода дій: виконуйте божевільні трюки, дрифтуйте, обганяйте інших учасників перегонів і станьте лідером.

У CarX Street ви можете покращувати свій транспортний засіб, щоб мати перевагу над іншими гравцями. Вибирайте запчастини для свого автомобіля й постарайтеся розкрити його потенціал та потужність на повну. Ви можете оновити двигун, трансмісію, кузов, підвіску або повністю замінити шини. Також є багато можливостей для візуального тюнінгу авто, що дозволить вам зробити транспортний засіб унікальним та виділятися на дорозі.

Якщо ви шукаєте гру, де зможете отримати хорошу дозу адреналіну і відчути дух суперництва, тоді швидше завантажуйте CarX Street на свій мобільний. Беріть участь у справді хардкорних заїздах і ставайте переможцем. Найбільш істотним недоліком гри, який може суттєво зіпсувати ігровий процес, є досить погана оптимізація. При цьому слід зазначити, що гра досить нова і розробники активно працюють над її розвитком та покращенням, тому найближчим часом цей недолік буде ліквідовано.

Зміни в останній версії

  • Усунені деякі помилки та інші удосконалення.
Автор:
ID додатку: com.carxtech.sr
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 9.0 і вище
Мови інтерфейсу: English, Русский
Завантажити CarX Street для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про CarX Street!

Інші додатки в категорії