Cats & Soup

Cats & Soup 2.7.1

Cats and Soup — неймовірно мила і розслаблююча гра для мобільних Андроїд-пристроїв. Це дуже затягуючий казуальний симулятор, де наймиліші котики у світі варять суп. Гра виконана в мультиплікаційному стилі і відрізняється своєю медитативною заспокійливою атмосферою. Якщо ви шукаєте спокою і хочете розслабитися — швидше завантажуйте.

У Cats and Soup є коти різних порід (гімалайська, сіамська, ангорська ...). Котиків ви можете назвати іменами та сформувати у грі свою котячу родину. Усі котики у грі зайняті своєю справою. Хтось помішує суп, хтось ріже моркву чи капусту. За їх метушнею та приємною обстановкою на їхній лісовій кухні можна спостерігати вічно.

Ви зможете не тільки керувати котиками і допомагати їм готувати найсмачніший суп, але й доглядати їх. У куточку кота ви можете одягати своїх маленьких друзів, годувати, а також облаштовувати для них затишне містечко, де вони житимуть. Щоб мати можливість робити це для своїх котиків, необхідно накопичувати ігрові монети. Монети нараховуються за виконану роботу на кухні. Якщо монет у вас ще немає, а одягнути котика хочеться, можете подивитися рекламу і таким чином відкрити скриню зі скарбами.

У налаштуваннях гри ви можете налаштувати музичний супровід за своїм бажанням: фонова музика, звуки готування, приємне нявкання та загальні звуки інтерфейсу. До всіх параметрів є спеціальні повзунки, рухаючи які ви зможете вибрати максимально приємну для себе інтенсивність звуку. Cats and Soup однозначно сподобається як дорослим, так і дітям, адже тут є все для цікавого та приємного проведення часу.

Зміни в останній версії

  • Захід «Знову до школи»
  • Додано 1 нове місце для відпочинку
  • Додано 1 новий вид кішки
  • Додано функцію котячого притулку
  • Додані тимчасові пакети
  • Виправлено інші помилки та покращено продуктивність
Автор:
ID додатку: com.hidea.cat
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити Cats & Soup для Android

Коментарі

Інші додатки в категорії