Chicken Gun

Chicken Gun 4.0.2

Chicken Gun — безкоштовна багатокористувацька гра в жанрі шутер для мобільних з ОС Android. У грі вам доведеться битися проти інших гравців на арені. Ви гратимете за курочку, а у вашому арсеналі буде певне озброєння. З його допомогою вам потрібно буде виграти бій.

У грі є багато режимів. Ви можете зіграти швидкий матч, натиснувши на «Грати». Там ви поділитеся на команди і вбиватимете один одного. Щоб перемогти, потрібно буде набрати найбільшу кількість очок. У режимі «Захоплення прапора» вам потрібно буде вкрасти валізу, а потім віднести її на свою базу. За одну вкрадену валізу вам нараховуватиметься одне очко. У режимі «Королівська битва» вам потрібно буде залишитися останнім, хто вижив на карті.

Шутер не потребує високої продуктивності мобільного пристрою. Це можливо завдяки якісній оптимізації. Гра не навантажує оперативну пам'ять та процесор пристрою. Ви можете користуватися слабким смартфоном або планшетом без втрати якості, а кількість кадрів на секунду не зменшуватиметься. Гра має простий та лаконічний дизайн інтерфейсу. Chicken Gun налічує велику кількість користувачів. Завдяки цьому ви можете швидше знаходити матчі. Це також дозволить вам познайомитись з новими людьми.

У грі є вбудована відеореклама. Вона з'являється після завершення та на початку матчу, або при поверненні до головного меню. Це заважає ігровому процесу, до того ж відключити рекламу неможливо. Також із недоліків слід відзначити невдале розташування смуги здоров'я. Вона дуже тонка і знаходиться у верхньому лівому кутку екрана. Через це ви не можете повноцінно стежити за її станом. 

Автор:
ID додатку: com.chaloapps.roosterrudy
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.4 і вище
Мови інтерфейсу: English, Русский
Завантажити Chicken Gun для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Chicken Gun!

Інші додатки в категорії