Choo Choo Charles

Choo Choo Charles

Choo Choo Charles — фанатська версія популярної горорної пригодницької гри для мобільних пристроїв на базі Андроїд. Це захоплююча гра з цікавим сюжетом та дійсно нестандартними персонажами, яка повністю занурить вас в атмосферу жаху та небезпеки. Якщо ви є шанувальником ігор в жанрі жахів, де небезпека чатує на кожному кроці і вирує адреналін, тоді цей горор вам однозначно сподобається. Гра має компактний розмір та доступна всім користувачам абсолютно безкоштовно.

Тут ви гратимете за головного героя, якому необхідно врятуватися від страшного чудовиська — потяга-монстра на ім'я Чарльз. Цей поїзд тільки наполовину поїзд, а наполовину павук, що здатний дуже швидко пересуватися та знищувати свою жертву за лічені секунди. У нього величезні закривавлені та дуже гострі зуби, які виглядають вкрай загрозливо, особливо на близькій відстані. Щоб втекти і врятуватися від Чарльза вам необхідно не тільки бути швидким і спритним, але і дуже тихим, щоб просунутися якнайдалі, поки він вас не засік. Усього гравцеві дається 5 днів на виживання. Якщо за ці дні вам не вдасться врятуватися, доведеться починати все з початку. По ходу гри ви будете розгадувати квести, вирішувати головоломки та виконувати різні завдання.

У грі зручне інтуїтивно зрозуміле керування, тому входження та занурення в ігровий процес буде дуже швидким. Зліва розміщено віртуальний джойстик, за допомогою якого ви керуватимете рухами свого персонажа. У налаштуваннях гри ви можете самостійно вибрати рівень складності та якість графіки, а також налаштувати деякі інші параметри. При першому запуску рекомендуємо вибирати найлегший рівень «Easy», щоб добре освоїти механіку гри, а потім вже переходити на складніші.

Головним недоліком Choo Choo Charles є наявність великої кількості реклами, яку не можна вимкнути. Реклама трохи дратує і заважає повною мірою зануритися в ігровий процес. Також слід згадати і про досить низьку якість графіки. Дуже не вистачає деталізації, тому гра виглядає дешево. Сподіваємося розробники розвиватимуть і поступово покращуватимуть свій продукт і радуватимуть геймерів.

Зміни в останній версії Чу Чу Чарльз

Автор:
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 8.0 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити Choo Choo Charles для Android

Коментарі

Інші додатки в категорії