Undertale

Undertale 2.0.0

Undertale — це аматорський порт дуже популярної комп'ютерної гри для пристроїв на базі Андроїд. Хоч порт і аматорський, але з якістю тут все ок. Андертейл відрізняється від інших пригодницьких ігор своїм унікальним і дуже цікавим сюжетом, а також захоплюючим геймплеєм і досить приємною графікою.

За сюжетом ви граєте за милу маленьку дівчинку, яка потрапляє в підземний світ, населений страшними монстрами. Цих монстрів заперли в підземелля люди, внаслідок жорстокої війни між ними, використовуючи для цього заклинання бар'єру.

Дівчинці необхідно вибратися з підземелля, а для цього потрібно подолати безліч перешкод, прийняти чимало сміливих рішень і розгадати безліч головоломок. В кінці шляху головній героїні належить прийняти найважливіше і найвідповідальніше рішення: знищити монстрів з підземелля остаточно або ж подарувати їм життя і свободу.

Найцікавіше, що по ходу гри ви зможете вибирати говорити або ж воювати з монстрами. На вашому шляху зустрінуться монстри, з якими ви навіть зможете подружитися. Прийняті вами рішення безпосередньо впливатимуть на кінцівку гри.

Увага! Щоб грати в Undertale, вам знадобитися геймпад або додаток Game Keyboard +.

Завантажуйте цю дивовижну гру з неймовірно глибоким і цікавим сюжетом на свій пристрій і поринете в атмосферу пригод. Якщо ви вже грали, поділіться враженнями з іншими користувачами нижче в коментарях.

Зміни в останній версії Андертейл

  • Виправлено збій при перезапуску гри.
Автор:
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.0 і вище
Мови інтерфейсу: English, Русский
Завантажити Undertale для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Undertale!

Інші додатки в категорії