IPTV Pro

IPTV Pro 6.0.10

IPTV Pro — додаток для перегляду IP-телебачення для пристроїв на базі Android. IPTV Pro не містить реклами, оскільки це платна версія програми IPTV. З цим додатком ви зможете дивитися сотні каналів у відмінній якості. Доступні найрізноманітніші канали: розважальні, спортивні, новинні, релігійні, дитячі ...

Сам по собі додаток не містить ніяких каналів і плейлистів. Щоб дивитися телеканали вам необхідно завантажити плейлист зі списком каналів у форматі M3U або XSPF. Як тільки ви знайдете відповідний плейлист, натисніть в додатку «Додати плейлист», а в текстове поле впишіть або вставте цю адресу і можете насолоджуватися переглядом.

IPTV Pro має ряд переваг, порівняно з безкоштовною версією. По-перше, доступна опція автоматичного перепідключення до сервера при розриві з'єднання. По-друге, автоматичний запуск програми при старті ОС пристрою. По-третє, автоматичне відтворення останнього каналу. Також доступна більш розширена історія плейлистів.

Додаток має користувальницький інтерфейс, в якому легко орієнтуватися. Переглядати телеканали можна у вигляді списку, сітки або плитки. Завантажуйте додаток і дивіться улюблені канали на екрані свого ТВ у відмінній якості.

Зміни в останній версії

  • Поліпшено роботу з архівами flussonic.
  • Режим PiP (картинка в картинці), тепер можна включити в настройках відеоплеєра.
  • Виправлені дрібні помилки
Автор:
ID додатку: ru.iptvremote.android.iptv.pro
Ціна: $2.00
Оновлено:
Версія Android: 4.2 і вище
Українська мова: Є
Завантажити
IPTV Pro
Cackle

Інші додатки в категорії