SmartTube Next

SmartTube Next 15.12 beta

SmartTube Next — безкоштовний неофіційний клієнт YouTube для пристроїв на базі Android. Встановивши додаток на свій девайс ви зможете дивитися обраний контент у відмінній якості і без реклами. Поширюється з відкритим вихідним кодом.

Головним недоліком безкоштовної версії YouTube є набридлива реклама, яка дійсно дуже дратує. Якщо ви втомилися боротися з цією несправедливістю, тоді встановіть собі цей крутий додаток і насолоджуйтеся переглядом.

Одними з головних переваг SmartTube Next є можливість вибору якості відтворення відео, можливість фонового відтворення контенту, а також підтримка автофреймрейту.

Додаток має зручний користувальницький інтерфейс. Всі доступні розділи закріплені на панелі зліва. Також користувачеві надано безліч налаштувань для кастомізації додатка під свої потреби. На вибір є темна і червона теми оформлення.

Увага! На цей момент SmartTube Next знаходиться в активній розробці, але ви вже можете випробувати його чималі можливості в бета-версії. Реліз очікується до Нового Року 2021. Завантажуйте і насолоджуйтеся переглядом. Також не забувайте поділитися враженнями від програми нижче в коментарях.

Зміни в останній версії

  • Виправлення випадків, коли наступне відео не відтворюється.
  • Виправлення багів останнього оновлення.
Автор:
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.3 і вище
Українська мова: Є
Завантажити
SmartTube Next

Cackle

Інші додатки в категорії