Danganronpa V3: Killing Harmony

Danganronpa V3: Killing Harmony 1.0.2

Danganronpa V3: Killing Harmony — захоплююча візуальна новела, що нарешті доступна для мобільних пристроїв з ОС Андроїд. Гра є продовженням популярної серії ігор під назвою Danganronpa, які раніше були доступні лише на ПК та консолях, і які вже давно підкорили серця мільйонів геймерів з усього світу. Цікавий нестандартний сюжет, захоплюючий ігровий процес, складні головоломки, таємничі завдання, високоякісна графіка, атмосферні локації, а також велика кількість унікальних аніме-персонажів з ретельно пропрацьованими характерами — все це чекає на вас у грі.

Сюжет гри побудований навколо Каеде Акамацу, Шуїчі Сайхаре та ще 14 школярів з особливими талантами, які випадково опиняються в дивній закритій школі та яким належить розгадувати загадкові вбивства. Гравець має взаємодіяти з іншими персонажами, збирати підказки, розгадувати логічні головоломки і постаратися виявити винного.

Під підозрою може опинитися кожен із учасників. Злочинець намагатиметься за всяку ціну уникнути підозр з боку інших учнів, інакше його спіткає смерть. Приготуйтеся до того, що в цій грі абсолютно всі, враховуючии вас, будуть брехати і намагатися відвести від себе підозри. Щоб вижити в Danganronpa V3: Killing Harmony вам доведеться навчитися першокласно брехати, блефувати, швидко аналізувати ситуацію і збирати всі факти докупи, щоб викрити інших персонажів і дізнатися правду першим.

Гра доступна всім користувачам безкоштовно. До того ж тут немає реклами, тому ігровий процес буде максимально комфортним. Ще однією перевагою є гарна оптимізація гри під мобільні пристрої. Для якісної гри геймеру не обов'язково мати суперпотужний та високопродуктивний смартфон. Гравці з досить слабкими пристроями можуть насолоджуватися грою без втрати якості. Також слід зазначити, що окрім основної гри та сюжету у Danganronpa V3: Killing Harmony є ще різні додаткові режими та міні-ігри. Це забезпечує різноманітність геймплею і не дозволяє геймерам знудитися. Завантажуйте порт на свій девайс і спробуйте розгадати всі таємниці Danganronpa.

Зміни в останній версії

  • Додано діалогове вікно підтвердження завантаження.
  • Покращено відображення стану завантаження, щоб було легше зрозуміти.
Автор:
ID додатку: jp.co.spike_chunsoft.DRV3
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 7.0 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити Danganronpa V3: Killing Harmony для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Danganronpa V3: Killing Harmony!

Інші додатки в категорії