Darkfire Heroes

Darkfire Heroes 1.28.2

Darkfire Heroes — безкоштовна фентезійна рольова гра для пристроїв на базі Андроїд. У цій грі вам належить зібрати сильну команду з відважних героїв і протистояти жорстоким монстрам, вогнедишним драконам та іншим не надто приємним істотам. Боріться в епічних боях з більш ніж 75 героями з 6 унікальних фракцій і врятуйте землі і королівство від злих монстрів.

Тут вас чекає величезний чарівний світ з жорстокими PvP битвами. Щоб привести свою команду до перемоги вам необхідно грамотно використовувати сили своїх героїв. Кожен з них володіє унікальними навичками і характеристиками. Тільки за умови правильної комбінації героїв ви зможете досягти перемоги. Дуже важливо ретельно продумувати свою тактику, прораховувати дії противника. Не забувайте прокачувати своїх персонажів і покращувати їх екіпіровку.

У Darkfire Heroes вас чекає неймовірно соковита і яскрава графіка. Всі локації і персонажі ретельно пропрацьовані і виглядають гідно. Досить якісно опрацьовані дрібні деталі, які додають грі особливого шарму. Гра володіє простою системою керування, яка відмінно працює на пристроях із сенсорними екранами.

Якщо ви любитель динамічних ігор із захоплюючим геймплеєм і епічними битвами, то цей продукт точно сподобається вам. Тут ви зможете проявити свої навички воїна і стратега, а також отримати серйозну дозу адреналіну. Завантажуйте Darkfire Heroes на свій смартфон і насолодіться якісною грою.

Зміни в останній версії

  • З настанням нового року відкрився доступ до останнього рівня кампанії, а також ще двох локацій. На вас чекає фінальна битва у Горнилі темного вогню! Крім того, доступний новий режим «Кошмар» — випробування для найдосвідченіших гравців. А ще ми додали посилення здібностей усіх героїв, що залишилися — тепер вони зможуть повністю розкрити свій потенціал і приведуть вас до перемоги.
Автор:
ID додатку: net.wargaming.darkfireheroes
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити
Darkfire Heroes

Cackle

Інші додатки в категорії