Day R Survival

Day R Survival 1.802

Day R Survival – це мобільна гра, що дозволяє гравцеві захоплююче провести своє дозвілля. Сюжет ігрового додатку досить простий і при цьому цікавий. Вам доведеться виживати в світі, який був повністю знищений після того як сталася ядерна війна. Головний герой виявляється один, в місці де навколо радіація, безліч захворювань, а також голод. Основним завданням гравця стає проїхати через територію всієї країни для того щоб захистити своїх близьких від серйозних небезпек. При цьому герой навіть не знає, вижила його сім'я чи ні. Здійснивши інсталяцію цієї гри на мобільному пристрої, вам доведеться дізнатися, чому саме стався апокаліпсис, а також згадати все те, що відбувалося до початку ядерної війни.

Безумовно, вижити в подібній ситуації дуже складно. І тому, на гравця чекатимуть різні «голодні ігри», монстри, а також спрага. Ви будете регулярно травмуватися і хворіти. При цьому, сила волі і цілеспрямованість повинні виявитися сильнішою від усіх труднощів, що виникають в житті.

Ігровий процес має ряд особливостей. Так, наприклад, в грі передбачена зміна пір року. Крім цього, гравець буде постійно стикатися з монстрами і зомбі. Для того щоб добувати їжу, доведеться полювати. Однак це заняття вимагає спритності і вмілості. Наприклад, навіть найменші щури, що зустрічаються на шляху, можуть завдати серйозної шкоди здоров'ю.

У грі маса цікавих можливостей. Так, тут представлено більше сотні рецептів для крафту, а також безліч видів різного екіпірування, яке виступає в якості захисту гравця. Крім ворогів, в грі також є і союзники. Для того щоб знайти союзників, які є кваліфікованими фахівцями в різних питаннях, вам доведеться вивчити кожного, який зустрічається на шляху.

Встановивши ігровий додаток на смартфон або планшет, користувач повинен приготуватися до того, що йому доведеться зіткнутися зі справжнісіньким хардкором. Виживання в постапокаліптичному СРСР – це дуже складно. При цьому, встановивши ігровий додаток на мобільний пристрій, ви гарантовано отримаєте максимальне задоволення від ігрового процесу. Відзначимо, що однією з переваг гри є те, що вона не вимоглива до продуктивності мобільного гаджета. Таким чином, якщо ваш смартфон або планшет вже не зовсім нові, то ви все рівно зможете з комфортом провести час за грою.

Зміни в останній версії

  • На землях СРСР з'явилася китайська тріада на чолі із таємничим ватажком! Нові персонажі, що прибули з далеких земель Чарівного Сходу
  • Бої з нещадною тріадою та розгадка таємниці її ватажка
  • Повноцінний івент зі своїм сюжетом та історією. Виконуйте завдання, отримуйте івентову валюту та нагороди
  • Нові дивовижні предмети та зброю в азіатському стилі, які можна крафтити в івентовій майстерні
  • Нові локації: каравани, тренувальні табори та схованки тріади
Автор:
ID додатку: com.gm_shaber.dayr
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.0.3 і вище
Мови інтерфейсу: English, Русский
Завантажити Day R Survival для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Day R Survival!

Інші додатки в категорії