Doma TV Net

Doma TV Net 2.5

Doma TV Net — безкоштовне онлайн телебачення для пристроїв на базі Андроїд. Встановивши додаток, ви отримаєте доступ до великої кількості російських, українських, білоруських, казахських та інших каналів телебачення. Тут представлені найпопулярніші канали у відмінній якості, тому вам завжди буде що подивитися.

Всього користувачеві доступно трохи більше 220 каналів. Серед яких Дождь, 24 Україна, П'ятий канал, CNN, BBC, Animal Planet, Discovery, Disney, Fox і багато інших. Всі канали згруповані по відповідних категоріях, яких тут представлено 8: Освіта, Розвага, HD Канали, Дитячі, Кіно, Музика, Новини, Спорт. У категорії HD Канали представлено кілька десятків каналів.

Doma TV Net має дуже зручний користувальницький інтерфейс, характерний для подібних додатків. Все зроблено для максимально комфортного використання. На вибір доступна світла і темна теми оформлення дизайну.

Улюблені канали ви можете легко додавати в Закладки, просто натиснувши на зірочку. Корисною штукою є можливість регулювання яскравості і гучності прямо під час перегляду. Також користувач може самостійно встановити співвідношення сторін. Окрім того, дуже зручно, що в додатку є телепрограма на тиждень. З недоліків можна назвати наявність реклами, але вона не надто нав'язлива.

Завантажуйте додаток на свій смартфон і насолоджуйтеся переглядом улюблених телеканалів абсолютно безкоштовно. Діліться враженнями від використання цього додатка нижче в коментарях, ваша думка важлива для нас.

Зміни в останній версії Дома ТВ Нет

  • Додали історію пошуку в тв і радіо версію.
  • Додали новий вид плитки.
Автор:
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити
Doma TV Net

Cackle

Інші додатки в категорії