Dragon

Dragon

Dragon — безкоштовний клікер-майнер, доступний для пристроїв на базі Android. Особливістю гри є можливість заробити токен DRGN (Dragon coin) до його лістингу на біржі. Лістинг цього токену планується на біржі Phemex. Ігровий процес у Dragon класичний для подібних тапалок. Гравець натискає на екран, щоб заробити монети.

У грі є можливість прокачати три навички: збільшення кількості очок за один тап по екрану, збільшення обсягу енергії та збільшення швидкості відновлення енергії. Крім того, протягом дня в грі є безкоштовні прискорювачі, а також можливість безкоштовно поповнити обсяг енергії (3 рази на день). Також гравець може купити робота, який добуватиме монети, поки він не в грі.

У планах розробників три фази розвитку гри. У першій фазі, фазі гніздування, гравцеві буде доступний процес заробітку монет шляхом натискання на екран, а також завдання, де можна заробити додаткові токени. Після досягнення певних етапів гри гравцеві стане доступна функція, де він зможе перетворити свої зароблені токени DRGN на Dragon NFT. Ці Dragon NFT можна буде зберігати у своїх гаманцях або торгувати ними на будь-якому вторинному ринку, тим самим одержуючи прибуток за свою роботу до лістингу токена.

Плюси гри: класичний ігровий процес, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, можливість заробити токени до їхнього лістингу на біржі, наявність безкоштовних прискорювачів та поповнення енергії, а також низька ціна на робота. Мінуси: відсутність унікальних особливостей, які виділяли б гру серед інших тапалок.

Dragon — це класична тапалка з можливістю заробити токени до їхнього лістингу на біржі. Гра підійде тим, хто любить прості та інтуїтивно зрозумілі мобільні ігри, а також тим, хто цікавиться криптовалютою та хоче заробити трохи токенів безкоштовно. Слідкуйте за новинами, щоб не пропустити дату лістингу DRGN токена на біржі Phemex.

Зміни в останній версії

Автор:
Офіційний сайт: drgtoken.io
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Мови інтерфейсу: English
Завантажити Dragon для Android

Більше в підбірці: «Криптоклікери»

Переглянути все

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Dragon!

Інші додатки в категорії