Hamster Kombat

Hamster Kombat

Hamster Kombat — це новий популярний майнер-клікер для мобільних Андроїд-пристроїв. Тут ви можете майнити криптовалюту без вкладень, а потім продати за реальні гроші на біржі. Гра абсолютно безкоштовна та не вимагає жодних фінансових вкладень.

Ігровий процес у Hamster Kombat полягає в тому, що вам необхідно тапати по хом'яку, щоб заробляти монети. Поступово ви повинні зі стану Bronze, Silver, Gold, Platinum, Diamond, Epic, Legendary та Master перейти на рівень Grandmaster, який дозволить одержати вам максимально великий аірдроп монет. 

Для максимально швидкого досягнення рівня Grandmaster необхідно прокачувати свого хом'яка, виконувати щоденні завдання в закладці «Daily tasks», прокачувати рівень монет, запрошувати друзів у гру та починати прокачувати погодинний прибуток.

Плюси Hamster Kombat полягають у тому, що це безкоштовна гра, яка дозволяє заробляти криптовалюту без вкладень. Гра має простий та інтуїтивно зрозумілий ігровий процес, який не вимагає особливих навичок або знань. До мінусів можна віднести те, що гра може стати нудною, оскільки ігровий процес є максимально одноманітним. Крім того, немає гарантії, що ви зможете отримати великий аірдроп монет, навіть якщо довго і старанно гратимете.

Зміни в останній версії Хамстер Комбат

Автор:
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.0 і вище
Мови інтерфейсу: English
Завантажити Hamster Kombat для Android

Більше в підбірці: «Криптоклікери»

Переглянути все

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Hamster Kombat!

Інші додатки в категорії