TapSwap

TapSwap

TapSwap — тапалка на кшталт Notcoin. Це унікальна можливість заробітку без фінансових вливань. Все, що необхідно — тапати монетку, заробляти токени TapSwap і після лістингу конвертувати їх у реальні гроші. Гра доступна абсолютно безкоштовно для всіх користувачів Андроїд.

Головна особливість Tap Swap полягає в тому, що гравці можуть заробляти реальні гроші, виконуючи прості завдання та збираючи віртуальні монети. Для прискорення процесу заробляння можна придбати спеціальні бусти, які значно збільшують нагороди за виконану роботу. Розробники активно розвивають свій проєкт і час від часу запускають покращення, які надають можливість виведення токенів на новий рівень.

Як тільки буде оголошено лістинг токена Tap Swap, користувачі зможуть вивести зароблені монети із програми та розпочати торгівлю на біржі. Хоча точна інформація про біржі для лістингу поки що відсутня, можна припустити кілька можливих платформ: MEXC; Gate; KuCoin; BingX; CoinEx. Очікується, що подробиці про лістинг токена Tap Swap незабаром будуть оголошені.

Плюсами Tap Swap є проста інтуїтивно зрозуміла механіка гри, безліч завдань та можливостей для прогресу, а також привабливий дизайн. Головним мінусом є максимальна одноманітність ігрового процесу, що може дійсно набриднути. Також недоліком є те, що невідомо, коли відбудеться лістинг токена.

Зміни в останній версії ТапСвап

Автор:
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 7.0 і вище
Мови інтерфейсу: English
Завантажити TapSwap для Android

Більше в підбірці: «Криптоклікери»

Переглянути все

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про TapSwap!

Інші додатки в категорії