Epic Race 3D

Epic Race 3D 1.9.2

Epic Race 3D — безкоштовна захоплива гра для Android в жанрі гонки. Тут вам потрібно освоїти мистецтво паркуру. Ваша ціль: дійти до фінішу першим, подолавши всі труднощі та перепони на шляху. Відчуйте незабутній дух суперництва та станьте найкращим.

Керувати ви будете кумедним маленьким чоловічком, що виконує різні елементи паркуру. На вашому шляху будуть траплятися перешкоди: маятники, рухома підлога, бочки, що котяться за вами і з легкістю можуть придушити, прірва, через яку потрібно перестрибнути, аби йти далі і т.п. 

Коротше кажучи, вам потрібно бути дуже пильним та швидким, аби дійти до кінця смуги. Якщо ви вдало подолаєте весь шлях, то автоматично переходите на наступний рівень, де відкриєте нові захопливі випробування. Протягом проходження вам також доведеться збирати монети.

В Epic Race 3D ви можете дослідити десятки нових персонажів, що, без сумніву, урізноманітнить ігровий процес та зробить його більш цікавим.

Epic Race 3D  сподобається всім, хто любить ігри «на реакцію», тому що тут потрібно бути дуже спритним, адже ситуація на трасі змінюється мало не кожної секунди. Лавіруйте між перешкодами, прораховуйте наперед свої рухи, збирайте різні цінності на шляху та станьте першим в цій гонці.

Зміни в останній версії

  • Спробуйте наші нові красиві рівні!
Автор:
ID додатку: com.gym.racegame
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити
Epic Race 3D

Cackle

Інші додатки в категорії