ePSXe

ePSXe 2.0.17 build 192

ePSXe — емулятор консолі Sony PlayStation для Android. З його допомогою ви зможете запускати та грати практично в усі ігри, що вийшли для PS1. Для забезпечення найкращого керування додаток пропонує зручні налаштування для геймпадів, а також емуляцію клавіш джойстиків прямо на екрані смартфону або планшету.

Ігрові консолі Sony PlayStation багато років користувалися популярністю серед шанувальників відео ігор. Роки пройшли, але багато геймерів і досі вважають ті ігри найкращими. Час від часу у них виникає бажання пограти у те, що колись викликало так багато емоцій. Що ж робити в такому випадку? Пропонуємо вам просте і безкоштовне рішення — ePSXe .

Емулятор ePSXe дозволить насолоджуватися улюбленими проєктами прямо на вашому мобільному пристрої. Програма повністю адаптована під гаджети, що працюють на ОС Android. Вона має невеликий розмір, без проблем запускається на більшості моделей телефонів, і не висне під час проходження відеоігор.

ePSXe має високу сумісність з іграми для PlayStation, і близько 99% з них без проблем запустяться на вашому Андроїді. У розділі налаштувань можна знайти різні опції, які зроблять керування більш простим і зручним. Ви зможете перемикатися на кнопки, сенсор, стилус, і навіть підключати спеціальні ігрові джойстики. Розробники постаралися максимально скопіювати можливості приставки.

Програма працює не лише на смартфонах, але і на більшості планшетів, та навіть на телевізорах з ОС Андроїд. Це буде особливо зручно для багатокористувацьких ігор, адже емулятор підтримує ігри, що дозволяють брати участь навіть чотирьом гравцям. Встановлюйте улюблені гонки, стрілялки, азартні та інші ігри, щоб знову поринути в атмосферу дитячої безтурботності.

Зміни в останній версії

  • Реалізовано підтримку сховища з обмеженою областю дії для Android 11+. Якщо ви використовуєте Android 11 або вище, вам потрібно буде вибрати попередню epsxe папку, а потім додати список папок, в яких емулятор буде сканувати ігри
  • Додана підтримка формату CHD
  • Додана можливість увімкнути/вимкнути режим занурення
  • Виправлено режим поділу екрана
  • Попередня підтримка шейдерів у PeteOGL2 (FXAA)
  • Додано підтримку співвідношення сторін екрану 16:9
  • Додаткові виправлення
Автор:
ID додатку: com.epsxe.ePSXe
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 2.3 і вище
Мови інтерфейсу: English, Русский
Завантажити ePSXe для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про ePSXe!

Інші додатки в категорії