Family Guy Freakin Mobile Game

Family Guy Freakin Mobile Game 2.43.9

Family Guy Freakin Mobile Game — захоплююча аркадна головоломка для пристроїв з ОС Андроїд. Гра заснована на сюжеті популярного мультсеріалу «Гріфіни». Це класична головоломка із серії три в ряд. Ваше завдання — поєднувати різні напої таким чином, щоб вони самознищувалися. Чим більше вдалих комбінацій — тим більше очок.

Якщо ви грали в Candy Crush Saga, тоді ви точно знаєте, що робити. Ці дві гри дуже схожі та практично ідентичні за геймплеєм. Тільки тут вам необхідно збирати в ланцюжки не льодяники, а кольорові напої. За допомогою цих явно алкогольних напоїв ви зможете вгамувати спрагу різних персонажів з мультсеріалу. Тут ви зустрінете Пітера Гріффіна, Лоїс, Стьюї, Брайана, Глена Куагмайра та багатьох інших.

Геймплей гри є абсолютно традиційним для свого жанру. Як тільки ви зберете ланцюжок із трьох однакових напоїв, вони зникають. Якщо вам вдасться зібрати в ряд чотири або п'ять напоїв однакового кольору, тоді ви створите напій особливої ​​сили. Ви повинні правильно обслуговувати всіх персонажів на кожному рівні. Звичайно, робити це потрібно за мінімально можливу кількість ходів.

У Family Guy Freakin Mobile Game геймера чекає 160 захоплюючих рівнів з улюбленими персонажами та веселими моментами із шоу. Якщо ви є шанувальниками цього мультсеріалу, то гра однозначно сподобається вам. Завантажуйте продукт на свій пристрій і досхочу напоїть персонажів.

Зміни в останній версії

  • 80 нових рівнів!
  • Загальні покращення та виправлення помилок.
Автор:
ID додатку: air.com.sgn.familyguy.gp
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.0.3 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити
Family Guy Freakin Mobile Game

Cackle

Інші додатки в категорії