Family Guy Freakin Mobile Game

Family Guy Freakin Mobile Game 2.62.5

Family Guy Freakin Mobile Game — захоплююча аркадна головоломка для пристроїв з ОС Андроїд. Гра заснована на сюжеті популярного мультсеріалу «Гріфіни». Це класична головоломка із серії три в ряд. Ваше завдання — поєднувати різні напої таким чином, щоб вони самознищувалися. Чим більше вдалих комбінацій — тим більше очок.

Якщо ви грали в Candy Crush Saga, тоді ви точно знаєте, що робити. Ці дві гри дуже схожі та практично ідентичні за геймплеєм. Тільки тут вам необхідно збирати в ланцюжки не льодяники, а кольорові напої. За допомогою цих явно алкогольних напоїв ви зможете вгамувати спрагу різних персонажів з мультсеріалу. Тут ви зустрінете Пітера Гріффіна, Лоїс, Стьюї, Брайана, Глена Куагмайра та багатьох інших.

Геймплей гри є абсолютно традиційним для свого жанру. Як тільки ви зберете ланцюжок із трьох однакових напоїв, вони зникають. Якщо вам вдасться зібрати в ряд чотири або п'ять напоїв однакового кольору, тоді ви створите напій особливої ​​сили. Ви повинні правильно обслуговувати всіх персонажів на кожному рівні. Звичайно, робити це потрібно за мінімально можливу кількість ходів.

У Family Guy Freakin Mobile Game геймера чекає 160 захоплюючих рівнів з улюбленими персонажами та веселими моментами із шоу. Якщо ви є шанувальниками цього мультсеріалу, то гра однозначно сподобається вам. Завантажуйте продукт на свій пристрій і досхочу напоїть персонажів.

Зміни в останній версії

  • 80 нових рівнів!
  • Загальні покращення та виправлення помилок.
Автор:
ID додатку: air.com.sgn.familyguy.gp
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.0.3 і вище
Мови інтерфейсу: English, Русский
Завантажити Family Guy Freakin Mobile Game для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Family Guy Freakin Mobile Game!

Інші додатки в категорії