FancyKey

FancyKey 4.6

FancyKey – додаток, який внесе яскраві фарби в ваші переписки. Він має десятки різних варіацій, де кожен знайде те, що йому до душі. Смішні, милі котики або ж суворий, діловий стиль – вибір залишається за вами.

Часто вбудована клавіатура смартфонів або планшетів розчаровує відсутністю різноманітності. Іноді вона просто незручна у використанні, не має автозаміни букв або інших важливих функцій. Подібна ситуація може значно зіпсувати перше враження від гаджету. Але, є відмінний компроміс, який допоможе вирішити цю проблему – завантажити клавіатуру окремо.

FancyKey є відмінним рішенням для тих, хто завжди вибирає різноманітність у всьому. Якщо вам набридло дивитися на нудні, одноманітні білі кнопки клавіш, змініть їх на яскраві і красиві. За допомогою цього додатку ви зможете вибрати той стиль, який максимально підходить під ваш настрій.

Ця клавіатура універсальна, оскільки її стиль оформлення відмінно підійде, як для дітей, так і для дорослих. Ви зможете вибрати дизайн з милими звірятками, кнопки з квітами, гарбузами, класичний стиль і ще десятки різних варіацій, які не залишать байдужим навіть найбільших скептиків у цьому питанні.

Клавіатура має режим безперервного набору тексту. Така функція значно спрощує листування, дозволяє швидше виводити слова і не змушувати співрозмовника довго чекати відповіді від вас. Правда, користування подібною функцією вимагає деяких навичок і тренуваннь.

Програма оснащена автозаміною слів. Якщо ви випадково помилилися при введенні, програма запропонує варіант виправлення. Незнайомі для цього сервісу слова можна вносити в словник, щоб при наступному їх використанні він міг безпомилково видавати правильний варіант.

Крім яскравого, незвичайного оформлення букв, клавіатура оснащена десятками смайликів – емоджі. Це прикольні зображення, які відображають безліч емоцій і допоможуть вам оптимально передати свій настрій співрозмовнику на іншому кінці листування.

Тут можна змінювати не тільки зовнішній вигляд клавіатури, а й шрифт. Для тих, хто втомлюється дивитися на один і той же чорний фон кнопок, надається унікальна можливість змінити задній план на свій смак. Ви зможете встановити улюблену картинку природи чи завантажити фото дорогої людини, яка буде відображатися під кнопками.

FancyKey – це відмінний додаток, який допоможе перетворити процес нудного листування в яскраве і веселе заняття. А завдяки можливості зміни зовнішнього вигляду клавіш ваш настрій завжди буде на висоті.

Зміни в останній версії

- Виправлені помилки.

Автор:
ID додатку: com.pinssible.fancykey
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.1 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити
FancyKey

Cackle

Інші додатки в категорії