Fireboy & Watergirl: Elements

Fireboy & Watergirl: Elements 1.1.0

Fireboy & Watergirl: Elements — цікава гра-головоломка для пристроїв з ОС Андроїд. Тут геймер гратиме за два живі елементи: вогонь і воду. Головне завдання — досліджувати різні храми та вибиратися зі свого роду підземель, розгадуючи при цьому досить складні головоломки.

На початку гри ви повинні вибрати, будете грати самотужки або ж у парі з іншим гравцем. Якщо ви вибираєте парну гру, тоді дуже важливо грати спільно, оскільки для успішного проходження рівнів потрібні сили двох елементів. Усього в грі на вас чекає 7 різних храмів: храм вогню, храм води, лісовий храм, храм льоду, храм світла, храм вітру та кристальний храм. У кожному храмі геймера чекає багато рівнів різної складності. Усі представлені у грі рівні переповнені пастками та загадками.

У грі досить цікавий геймплей. Кожна область (храм) містить різноманітні стихійні завдання, які потрібно вирішити. Лісовий храм є першим регіоном гри. Тут ви повинні використовувати обох персонажів, щоб зібрати кольорові діаманти і дістатися до останніх дверей. Усі локації у грі мають різний стиль. Наприклад, у храмі світла ви зустрінете гарні кольорові вогні.

Fireboy & Watergirl: Elements розповсюджується на безкоштовній основі, але містить рекламу. Реклама виринає досить часто, але вона не надто агресивна. Якщо ви хочете грати в цю гру без реклами, можна купити її. При покупці гри вам також одразу відкриваються всі рівні. Завантажуйте гру на свій смартфон і почніть захоплюючу подорож разом із водою та вогнем.

Зміни в останній версії

  • Перший випуск
Автор:
ID додатку: com.osloalbet.fb
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.4 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити
Fireboy & Watergirl: Elements

Cackle

Інші додатки в категорії