Focus Timer Reborn

Focus Timer Reborn 1.7.9

Focus Timer Reborn — додаток-таймер для пристроїв на базі Android. Програма буде корисна всім, хто хоче оптимізувати робочий процес і зробити час роботи максимально продуктивним. Також додаток знадобиться для навчання або ж тренувань. Focus Timer Reborn використовує хмарне зберігання даних, що дуже зручно.

В Focus Timer Reborn ви розбиваєте час активної роботи і відпочинку. У цьому додатку досить розширені налаштування, які дозволяють самостійно вибирати час, відведений на роботу і відпочинок. Доступні короткі і довгі перерви.

Тривалість сфокусованого часу, тобто активної роботи, (від 1 до 120 хвилин включно). Тривалість довгих перерв (від 1 до 60 хвилин включно). Тривалість коротких перерв (від 1 до 30 хвилин включно).

Найбільш поширене налаштування і найоптимальніший варіант — 25 хвилин для зосередженої роботи і 5 хвилин для короткої перерви. Цю схему вже перевірили тисячі людей, і вона дійсно працює. Після кількох таких сесій можна зробити довгу перерву, щоб відновити сили.

Завантажуйте Focus Timer Reborn на своє Андроїд-пристрій, тестуйте і покращуйте свої показники в роботі. Також не забувайте ділитися своїм досвідом використання програми з іншими користувачами в коментарях.

Зміни в останній версії

  • Додайте час вручну, фільтруйте та повертайте звіти. (версія 1.7.9)
  • Додано повідомлення про помилки у віджет. Віджет також доступний для всіх, починаючи з цієї версії. (версія 1.7.2)
  • Додаткові покращення поведінки програми на Android 13. (версія 1.7.1)
  • Поліпшено поведінку програми на Android 13 (версія 1.7.0)
Автор:
ID додатку: net.hubalek.android.apps.focustimer
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.0.3 і вище
Мови інтерфейсу: English, Русский
Завантажити Focus Timer Reborn для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Focus Timer Reborn!

Інші додатки в категорії