Focus Timer Reborn

Focus Timer Reborn 1.6.4

Focus Timer Reborn — додаток-таймер для пристроїв на базі Android. Програма буде корисна всім, хто хоче оптимізувати робочий процес і зробити час роботи максимально продуктивним. Також додаток знадобиться для навчання або ж тренувань. Focus Timer Reborn використовує хмарне зберігання даних, що дуже зручно.

В Focus Timer Reborn ви розбиваєте час активної роботи і відпочинку. У цьому додатку досить розширені налаштування, які дозволяють самостійно вибирати час, відведений на роботу і відпочинок. Доступні короткі і довгі перерви.

Тривалість сфокусованого часу, тобто активної роботи, (від 1 до 120 хвилин включно). Тривалість довгих перерв (від 1 до 60 хвилин включно). Тривалість коротких перерв (від 1 до 30 хвилин включно).

Найбільш поширене налаштування і найоптимальніший варіант — 25 хвилин для зосередженої роботи і 5 хвилин для короткої перерви. Цю схему вже перевірили тисячі людей, і вона дійсно працює. Після кількох таких сесій можна зробити довгу перерву, щоб відновити сили.

Завантажуйте Focus Timer Reborn на своє Андроїд-пристрій, тестуйте і покращуйте свої показники в роботі. Також не забувайте ділитися своїм досвідом використання програми з іншими користувачами в коментарях.

Зміни в останній версії

  • Усунені деякі помилки та інші удосконалення.
Автор:
ID додатку: net.hubalek.android.apps.focustimer
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.0.3 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити
Focus Timer Reborn
Cackle

Інші додатки в категорії