FrameX

FrameX 1.0.3

FrameX — безкоштовний додаток для онлайн перегляду фільмів, серіалів і мультфільмів. Це зручний онлайн-кінотеатр з досить великою базою якісного контенту. Представлена ​​як класика, так і новинки зі світу кіно. Весь контент доступний у високій якості.

Весь матеріал згруповано за жанрами, яких тут представлено досить багато. Комедія, фентезі, драма, бойовик, детектив, жахи, кримінал, пригоди, біографія і документальне кіно. Крім цього, є розділ «Новинки цього року», де представлені найсвіжіші і найбільш популярні фільми.

FrameX має кілька особливо важливих переваг і особливостей. По-перше, це можливість самостійного вибору озвучення. Кількість доступних варіантів озвучення до кожного фільму різний (до деяких фільмів може бути більше 10 варіантів). По-друге, можливість вибору якості відтворення відео: від 360p до 1080p. По-третє, можливість пошуку фільму за описом сюжету. Така штука може стати в нагоді при пошуку нового або забутого контенту.

До всього контенту в додатку є невеликий опис сюжету, а також вказано жанр і рік виходу. Також важливим для користувача є наявність рейтингу Кинопоиск і IMDB. Вподобаний матеріал ви можете додавати у Вибране, щоб забезпечити швидкий доступ до нього. Також є історія переглядів, де відображені всі ваші пошуки. До мінусів FrameX можна віднести відсутність постерів і трейлерів до фільмів. В цілому застосунок досить непоганий і заслуговує вашої уваги. Поширюється абсолютно безкоштовно і не містить реклами.

Зміни в останній версії

  • Адаптація під різні розміри екранів.
  • Новий стиль повідомлень і видалення через свайп.
  • Кнопка для прихованих підказок.
Автор:
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 6.0 і вище
Мови інтерфейсу: English, Русский
Завантажити FrameX для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про FrameX!

Інші додатки в категорії