Frostborn

Frostborn 1.0.2.4

Frostborn — захоплива кооперативна RPG від третьої особи в стилі скандинавських міфів для пристроїв на базі Андроїд. Тут геймера чекають неймовірні пригоди, що відбуваються на мальовничих землях стародавньої Скандинавії. Борючись в бою і проходячи всі випробування, у вас з'явиться шанс вписати своє ім'я в історію і стати наймогутнішим з вікінгів. Доступний PvP і PvE режими.

Спочатку головна мета гри — просто пережити холод і голод, збираючи каміння, палиці, ягоди та інші прості елементи. Але через деякий час ви почнете запеклу боротьбу за виживання в цьому величезному суворому світі. Об'єднуйтеся силами з трьома друзями в кооперативному режимі або додавайтеся в клан до інших гравців і разом будуйте базу і відбивайтеся від жорстоких ворогів.

Для цієї мети вам доступний широкий спектр зброї і артефактів, за допомогою яких ви будете захищати свою базу. Вибір настільки великий, що навіть досвідченому геймеру знадобитися час, щоб вибрати найнебезпечнішу зброю.

Frostborn володіє крутою реалістичною графікою з безліччю якісно опрацьованих локацій, які добре передають атмосферу гри. У грі відображена мальовнича природа і багато цікавих тварин, які, безсумнівно, порадують око геймера. Також слід зазначити нереально крутий музичний супровід, який дозволить зануритися в світ давньої Скандинавії.

Зміни в останній версії

  • Покращена комунікація клієнт-сервер для вирішення проблем із відстаючими монстрами
  • Тепер, коли ви відкриєте мішок із здобиччю, ви побачите ім’я гравця, якому належать предмети
  • Мішок із здобиччю, який з’являється після смерті гравця, тепер довше залишається в місці
  • Для деяких заклинань маркер прицілювання тепер відображається на міні-карті. Це має допомогти вам у бойових ситуаціях
  • Виправлена помилка з неправильним скиданням налаштувань графіки
Автор:
ID додатку: valhalla.survival.craft.z
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.4 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити
Frostborn
Cackle

Інші додатки в категорії