Frostborn

Frostborn 1.11.20.23503

Frostborn — захоплива кооперативна RPG від третьої особи в стилі скандинавських міфів для пристроїв на базі Андроїд. Тут геймера чекають неймовірні пригоди, що відбуваються на мальовничих землях стародавньої Скандинавії. Борючись в бою і проходячи всі випробування, у вас з'явиться шанс вписати своє ім'я в історію і стати наймогутнішим з вікінгів. Доступний PvP і PvE режими.

Спочатку головна мета гри — просто пережити холод і голод, збираючи каміння, палиці, ягоди та інші прості елементи. Але через деякий час ви почнете запеклу боротьбу за виживання в цьому величезному суворому світі. Об'єднуйтеся силами з трьома друзями в кооперативному режимі або додавайтеся в клан до інших гравців і разом будуйте базу і відбивайтеся від жорстоких ворогів.

Для цієї мети вам доступний широкий спектр зброї і артефактів, за допомогою яких ви будете захищати свою базу. Вибір настільки великий, що навіть досвідченому геймеру знадобитися час, щоб вибрати найнебезпечнішу зброю.

Frostborn володіє крутою реалістичною графікою з безліччю якісно опрацьованих локацій, які добре передають атмосферу гри. У грі відображена мальовнича природа і багато цікавих тварин, які, безсумнівно, порадують око геймера. Також слід зазначити нереально крутий музичний супровід, який дозволить зануритися в світ давньої Скандинавії.

Зміни в останній версії

  • Новий сезон. Відправляйтеся в армію табір і допоможіть королю Сигурду.
  • Нова гра GamePlay - Portal Persons. Завершіть їх вчасно, отримати рейтинг і нагороди.
  • Новий клас - відьма-лікар.
  • Нові типи монтування: кабан і лисиця.
  • Кланові турніри тепер мають дві окремі рейтинги - Global і Server. Ви можете отримати призи в кожному з них.
  • Новий набір обладунків дракона.
  • Нові пропозиції в магазині в грі.
Автор:
ID додатку: valhalla.survival.craft.z
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.4 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити
Frostborn

Cackle

Інші додатки в категорії