Gacha Art

Gacha Art

Gacha Art — модифікована версія відомої рольової гри Gacha Club для мобільних пристроїв з ОС Android. Модифікація покликана урізноманітнити та покращити ігровий процес завдяки додаванню нового контенту в гру. Нові предмети, фони, домашні тварини, різноманітний одяг та аксесуари, а також практично безмежні можливості для кастомізації зовнішності ваших персонажів — все це і навіть більше чекає на вас у модифікації. Продукт доступний безкоштовно та не містить реклами.

Головною особливістю та перевагою модифікованої версії є наявність величезної кількості нових яскравих зачісок та частин обличчя. Це десятки абсолютно нових очей, зіниць, носів, ротів та зачісок, які однозначно вам сподобаються. З цими нововведеннями можна створювати абсолютно унікальних персонажів та вигадувати оригінальні сцени у студії. Серед інших змін слід відзначити й абсолютне оновлення домашнього екрану гри. Тепер вона виглядає ще цікавіше.

Якщо ви давно хотіли урізноманітнити ігровий світ Гачі та додати щось новеньке, тоді швидше завантажуйте Gacha Art на свій смартфон і починайте творити. Створюйте справді унікальних персонажів, застосовуючи всі можливості редактора, та вигадуйте цікаві історії у студії. Перед завантаженням гри обов'язково дозвольте інсталяцію програм з невідомих джерел, щоб інсталяція пройшла успішно.

Автор:
Офіційний сайт: bakugou-rima.itch.io
ID додатку: air.com.lunime.gachaclub
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Мови інтерфейсу: English, Русский
Завантажити Gacha Art для Android Gacha Art для Windows

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Gacha Art!

Інші додатки в категорії