Gacha Universal

Gacha Universal 1.1.0

Gacha Universal — це безкоштовна однокористувацька рольова гра для мобільних пристроїв з системою Android. Продукт містить кілька міні ігор. Ви створюватимете головного героя, отримуватимете персонажів для битв, братимете участь у битвах та багато іншого.

Гра поділена на кілька розділів. У головному меню можна перемкнутися на створення персонажа. Ви можете вибрати заготовку з більш ніж ста варіантів або ж створити власного героя з нуля. Вибравши початкового персонажа, можна відредагувати його тіло, голову, одяг, додавати ефекти, аксесуари та багато іншого. У розділі «Битва» можна взяти участь в одному з режимів битв — основної сюжетної лінії, елементальної вежі та інших. У цих битвах вам потрібно буде битися з монстрами, зібравши свою особливу команду. Кожен член команди має свою стихію (всього їх сім), а шкода, що наноситься і отримується, залежатиме від елементів стихій.

Gacha Universal має низький поріг входження завдяки простому та якісному дизайну інтерфейсу. Завдяки зручному розташуванню кнопок та панелей користувачі можуть швидко переміщатися між розділами програми. Вам не доведеться витрачати багато часу на освоєння інтерфейсу, тому ви можете швидко приступити до гри.

Рольова гра має якісне навчання, де описуються всі важливі аспекти. Там ви зможете освоїти механіки гри, навчитися одягати свого персонажа, дізнатися про міні ігри та багато іншого. Гра налічує понад дві тисячі предметів для редагування вашого персонажа, що додає різноманітності у процес створення героїв. У вас є можливість змінювати будь-яку частину тіла або ж навіть зробити її невидимою.

Gacha Universal вимагає наявності високопродуктивного пристрою через слабку оптимізацію гри. Вона чинить високе навантаження на оперативну пам'ять та процесор мобільного пристрою. Через це користувачі зі слабкими смартфонами або планшетами не зможуть грати без перешкод. Гра може зависати, а кількість кадрів за секунду іноді опускається до нуля.

Зміни в останній версії

  • Усунені деякі помилки та інші удосконалення.
Автор:
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Мови інтерфейсу: English, Русский
Завантажити Gacha Universal для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Gacha Universal!

Інші додатки в категорії