Gacha Neon

Gacha Neon 1.7

Gacha Neon — модифікована версія популярної гри Gacha Club для смартфонів та планшетів з ОС Андроїд. Цей мод не змінює сюжет чи геймплей оригінальної гри, але додає до неї багато нового. Тут ви, як і раніше, зможете створювати унікальних персонажів у стилі аніме та керувати ними, розігруючи різні сценки в студії або ж борючись з іншими гравцями в режимі «Битва». От тільки можливостей для редагування ваших анімешок стане ще більше.

Новий одяг (кофти, спідниці, футболки з написами…), різноманітні аксесуари (особливо багато нових для волосся), їжа, різні побутові предмети, нові цікаві фони для сцен та багато іншого. Модифікація пропонує практично нескінченну комбінацій одягу, тому ваші герої точно будуть неповторними. Після того, як ви створите своїх персонажів, можете робити з ними все, що завгодно. Фантазуйте та режисуйте найрізноманітніші сценарії, нехай ваші персонажі оживають та взаємодіють між собою. Створені сцени ви можете зберігати та ділитися ними зі своїми друзями.

У Gacha Neon на вас чекає зручний інтерфейс та інтуїтивно зрозуміле керування. Всупереч тому, що тут просто безліч різних елементів, входження в гру здійснюється легко і досить швидко. Красива та яскрава графіка у неоновому стилі робить гру дуже приємною для ока.

Якщо ви є шанувальником серії ігор Gacha, тоді ця модифікація однозначно вам сподобається. Чим більше можливостей у грі, тим краще, чи не так? Завантажуйте Gacha Neon на свій смартфон та урізноманітнюйте гру, додавши в неї багато нового контенту. Щоб встановити мод і потестити всі його можливості, вам не потрібно видаляти оригінальну Гачу, оскільки модифікація встановлюється як самостійний продукт. Гра доступна абсолютно безкоштовно і не містить реклами, тому ігровий процес буде максимально комфортним та приємним.

Автор:
Офіційний сайт: elena-gachaclub.itch.io
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 9.0 і вище
Мови інтерфейсу: English, Русский
Завантажити Gacha Neon для Android Gacha Neon для Windows

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Gacha Neon!

Інші додатки в категорії