Gacha Studio

Gacha Studio 2.1.2

Gacha Studio — захоплююча казуальна аркада для пристроїв на базі Андроїд. У цій грі користувачеві необхідно створювати унікальних героїв в стилі аніме і одягати їх в наймодніші і найкрутіші луки. Також гравець може створювати цікаві сцени взаємодії між персонажами.

За допомогою цієї програми ви зможете створювати аніме персонажів, повністю налаштовуючи зачіску, обличчя, одяг, кишенькові предмети і пози, а потім розміщувати до шести персонажів в заданих місцях сцени разом з обраним тлом. Ви також можете створювати текст, який будуть промовляти ваші персонажі.

Головною перевагою гри є повна свобода дій, яка дозволяє гравцеві проявити свою фантазію і створити щось дійсно унікальне. Придумуйте щось дійсно цікаве і змусьте ваших персонажів зіграти головні ролі.

Крім цього, в Gacha Studio ви також можете завести чарівних улюбленців і навчати їх боротися за вас на арені. Бої на арені бувають трьох стилів: Авто, Елемент та Уміння.

Завантажуйте гру на свій Андроїд-пристрій і дайте волю фантазії. Тут ви зможете втілити в життя найсміливіші ідеї та бажання. Не забувайте поділитися враженнями від гри з іншими користувачами в коментарях.

Зміни в останній версії Гача студіо

  • Інформація відсутня
Автор:
ID додатку: air.com.lunime.gachastudio
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.0 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити
Gacha Studio

Cackle

Інші додатки в категорії