Gacha Luminal

Gacha Luminal

Gacha Luminal — довгоочікувана модифікація популярної рольової гри Gacha Club для платформи Android. Мод не тільки додає можливість більш детального налаштування персонажів, але й впроваджує цікаві механіки, надаючи ігровому процесу свіжості та оригінальності. Гра пропонує величезну кількість змін і нововведень, що сподобаються всім фанатам Гачі. Найбільшою перевагою мода є те, що він дотримується класичних правил жанру, але надає гравцям ще більше свободи. Конструктор персонажів стає ще багатограннішим, дозволяючи точніше налаштовувати зовнішній вигляд і анімацію персонажів.

Нові набори волосся, різні варіанти макіяжу, зіниць, очей, аксесуари для обличчя та голови, паки одягу, хвости, крила та безліч прикрас. У грі також представлена нова музика та оформлення меню. Однією з ключових фішок є можливість повертати голови персонажів вправо та вліво, що відкриває нові можливості для створення анімованих сцен та діалогів.

В цілому, Gacha Luminal є цікавою модифікацією для фанатів серії Gacha, надаючи безліч нових можливостей для творчості та налаштування персонажів. З її допомогою, ви зможете створити унікальні історії та світи, поринувши в атмосферу аніме. Завантажуйте модифікацію та насолоджуйтесь нескінченними можливостями безкоштовно, без реклами та вірусів, на своєму Android-пристрої.

Зміни в останній версії Гача люмінал

  • Усунені деякі помилки та інші удосконалення.
Автор:
Офіційний сайт: xx-pastel-shadow-xx.itch.io
ID додатку: com.azertystudio.gachaluminal
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.1 і вище
Мови інтерфейсу: English, Русский
Завантажити Gacha Luminal для Android Gacha Luminal для Windows

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Gacha Luminal!

Інші додатки в категорії