Lavanda Night

Lavanda Night

Lavanda Night — модифікована версія гри Gacha Club для Android-пристроїв. Встановивши мод на свій пристрій, ви отримаєте чимало нових речей та аксесуарів, які ви зможете використовувати для кастомізації власних персонажів та розробки унікальних сцен. Розробники справді постаралися та додали багато нового контенту, тому мод однозначно варто спробувати всім фанатам Гача Клаб. До того ж, це абсолютно безкоштовно.

Новий одяг, аксесуари, взуття, очі, роти, руки. Також є багато варіантів нового волосся. Головною перевагою Lavanda Night є наявність великої кількості нових фонів, які можна використовувати для своїх сцен. Серед інших нововведень слід відзначити нове музичне оформлення, новий стартовий екран, а також оновлене меню. Все це вносить свіжості та новизни в ігровий процес та дозволяє подивитися по-новому на улюблену гру.

В цілому, Lavanda Night — чудова модифікація, яка однозначно урізноманітнить ваш ігровий процес. Завантажуйте мод на свій смартфон і застосовуйте новинки до своїх ОС. Зазначимо, що розробники активно працюють над своїм продуктом, тому в майбутньому на вас чекає ще більше класного та унікального контенту.

Зміни в останній версії

  • Багато доповнень, змін і виправлень.
Автор:
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 7.0 і вище
Мови інтерфейсу: English, Русский
Завантажити Lavanda Night для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Lavanda Night!

Інші додатки в категорії