Gacha Editx

Gacha Editx 1.3

Gacha Editx є модифікацією відомої рольової гри Gacha Life від студії Lunime. Мод доступний для пристроїв на базі Android і його можна завантажити абсолютно безкоштовно. Продукт пропонує досить багато нововведень і зможе значно урізноманітнити ігровий процес. Якщо вам не вистачає можливостей оригінальної версії гри, щоб реалізувати всі свої ідеї — обов'язково встановіть цю модифікацію та інтегруйте усі новинки у свій геймплей.

Ключовою особливістю Gacha Editx є величезна кількість нових фонів для сцен. Тепер ви зможете знайти найбільш підходящий варіант навіть для найбільш нестандартних сцен. Також у модифікації представлені відредаговані варіанти одягу та аксесуарів. Нові варіанти очей, зіниць та інших елементів зовнішності також є. Крім розширеного редактора персонажів Gacha Editx для Android надає ще й різні міні-ігри, за допомогою яких ви зможете відволіктися від основного ігрового процесу.

Що стосується елементів керування, механіки та інтерфейсу, Gacha Editx зберігає зручність використання, характерну для оригінальної версії. Елементи керування інтуїтивно зрозумілі. Механіка налаштування персонажів добре реалізована, що дозволяє гравцям легко та зручно вдосконалювати свої творіння. Інтерфейс зрозумілий і добре організований, що забезпечує ефективний доступ до безлічі опцій редагування та ігрових функцій.

Зміни в останній версії Гача едіт ікс

  • Усунені деякі помилки та інші удосконалення.
Автор:
Офіційний сайт: adil-moder.itch.io
ID додатку: com.kaibltdinc.gachaeditx
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 6.0 і вище
Мови інтерфейсу: English, Русский
Завантажити Gacha Editx для Android Gacha Editx для Windows

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Gacha Editx!

Інші додатки в категорії