БРСМ PLUS

БРСМ PLUS 8.7.1

БРСМ PLUS — безкоштовний застосунок для Андроїд-пристроїв, що надає доступ до всіх переваг національної мережі заправок «БРСМ-Нафта». Відтепер вся інформація вашої пластикової карти лояльності розміщена в застосунку, що дає змогу користуватися нею будь-якої миті. Додаток містить ряд корисних функцій, що дають змогу заощадити на пальному.

Щоб отримати доступ до всього функціоналу застосунку необхідно зареєструватися, ввівши електронну пошту чи номер телефону. Авторизувавшись в Особистому кабінеті, ви зможете переглянути стан рахунку, кількість балів, розмір знижки та суму економії.

Застосунок має лаконічний інтерфейс у сучасному стилі, тож користуватися ним дуже зручно. Ви з легкістю зможете визначити місце своєї локації та оперативно знайти на карті України найближчу заправку БРСМ з відміткою GPS-координат. Також ви зможете переглянути контактну інформацію із переліком наявних сервісів та видів пального з актуальними цінами. В додатку є опція побудови маршруту з відміченими заправками мережі, які розташовані на вашому шляху. Тож ви зможете підрахувати, скільки палива знадобиться для вашої поїздки і якою буде його вартість.

БРСМ PLUS — це відмінний спосіб заощадження та економії ваших коштів. З його допомогою ви отримаєте найвигідніші умови від національної мережі АЗК «БРСМ-Нафта». Команда розробників постійно вдосконалює та оновлює застосунок для вашого максимального комфорту.

Зміни в останній версії

  • Допомагай знищувати ворога в один клік.
  • Перераховуй відсоток своєї знижки до благодійного фонду БРСМ. Наша головна мета - найшвидша перемога!
  • Відтепер кожен учасник програми лояльності «Plus» може обрати відсоток від своєї персональної знижки та передати на допомогу українській армії.
Автор:
ID додатку: ua.lemon.brsm
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Мови інтерфейсу: English, Українська
Завантажити БРСМ PLUS для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про БРСМ PLUS!

Інші додатки в категорії