Gacha Glitch

Gacha Glitch 1.1.0

Gacha Glitch — модифікована версія рольової гри Gacha Club для мобільних пристроїв з ОС Android. Головною відмінністю мода від офіційної версії гри є змінене візуальне та звукове оформлення гри. Відразу можна подумати, що це абсолютно новий продукт із купою змін та нововведень, але на практиці це трохи не так.

Насправді модифікація додає небагато нового контенту, порівняно з іншими модами. Але все ж таки новинки є і вони однозначно допоможуть вам ще більше персоналізувати своїх персонажів. Нові очі, чубчики, аксесуари для голови та волосся, одяг, а також предмети та фони. Все це доступно абсолютно безкоштовно з Gacha Glitch. Кастомізуйте своїх героїв, використовуючи всі можливості модифікації, та створюйте оригінальні історії у студійному режимі.

Якщо ви хочете трохи урізноманітнити ігровий процес та розширити свої можливості у всесвіті Gacha, тоді без сумнівів завантажуйте Gacha Glitch на свій смартфон та починайте творити. Перед завантаженням мода бажано дозволити встановлення додатків із невідомих джерел. Зазначимо, що мод має досить компактний розмір і не дуже вимогливий до системних ресурсів пристрою, тому його зможе запустити більшість бюджетних смартфонів.

Автор:
Офіційний сайт: spacetea20.itch.io
ID додатку: air.com.lunime.gachaglitch
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Мови інтерфейсу: English, Русский
Завантажити Gacha Glitch для Android Gacha Glitch для Windows

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Gacha Glitch!

Інші додатки в категорії