Super Tank Rumble

Super Tank Rumble 4.9.9

Super Tank Rumble - це 3D гра яка призначена для мобільних пристроїв функціонують на базі операційної системи Android. Необхідно відзначити, що дана гра пропонує як одиночний, так і розрахований на багато користувачів режим, в якому можна перевірити свої ігрові навички і битися з гравцями з усього світу. При цьому перед тим як вийти на світовий рівень, краще за все почати з азів і підготувати свою бойову машину до майбутніх битв. Вибравши вподобану вам модель танка, а також провівши її модернізацію, ви зможете почати свій власний шлях до слави.

Відзначимо, що динамічні показники всього ігрового процесу, зберігаються протягом всієї гри. Кожен з рівнів є унікальним і для того щоб його успішно пройти, необхідно звикнути до процесу управління. Крім цього, дуже важливим є пристосованість до певної локації, в якій і відбувається бій. У тому випадку якщо вам вдасться за пару хвилин опрацювати свою власну тактику, перемога буде у вас.

Окремо необхідно сказати про графічну складову даної гри. Справа в тому, що в Super Tank Rumble вона була реалізована на вищому рівні. Вся бойова техніка доступна для гравця виконана з максимальною реалістичністю. Самі ж бої є дуже захоплюючими і красивими. Говорячи ж про процес управління, то тут розробники також не підвели і зробили його дуже зручним для більшості мобільних пристроїв. Після того як ви змогли виграти в поєдинку, вам буде нараховано ігрова валюта. Вкрай важливо витрачати зароблені гроші з максимальною обережністю і купувати найнеобхідніші для вас запчастини для танка, а також зброю. Уже освоївшись в ігровому процесі, можете спробувати пограти в розрахованому на багато користувачів режимі. Він є ще більш цікавим, так як вам доведеться дати відсіч гравцям з усього світу.

Для того щоб виконати збірку танка своєї мрії, вам буде потрібно здійснювати комбінування величезної кількості деталей. У такому випадку існує можливість зібрати саме ту бойову машину, яка є найкращою і відповідає вашим індивідуальним перевагам. Говорячи про багато користувацький режим, необхідно відзначити, що в ньому гравці з усього світу можуть ділитися між собою своїми записами боїв, а також проектами. Такий підхід до гри, дозволяє мотивувати гравця на те, щоб досягти максимальних результатів.

Зміни в останній версії Супер битва танків

  • Усунені деякі помилки та інші удосконалення.
Автор:
ID додатку: com.stove.supertank.google
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити Super Tank Rumble для Android

Коментарі

Інші додатки в категорії