ALPA розвиваючі ігри українською

ALPA розвиваючі ігри українською 0.0.46

ALPA — цікаві розвиваючі ігри українською мовою для мобільних пристроїв з ОС Android. Це один з найкращих застосунків для навчання дітей від 2 до 8 років. Тут ваша дитина може вивчати цифри, алфавіт, геометричні фігури, природні явища, культуру та багато іншого. Вся інформація подається в ігровій формі та виключно українською мовою. Додаток має компактний розмір, розповсюджується безкоштовно і зовсім не містить реклами. Всі ігри доступні як онлайн, так і в режимі офлайн.

Ігри, що входять до складу застосунку, розроблялися спільно з кращими вихователями та вчителями, тому за якість контенту батькам турбуватись не варто. Усі доступні ігри розділені на чотири рівні складності. Дуже важливо, що точний вік на рівнях не вказаний, оскільки кожна дитина індивідуальна і має свої сильні та слабкі сторони. Якщо ви вибрали найпростіший рівень і бачите, що для вашої дитини завдання дуже легкі — сміливо вибирайте вищий рівень складності та продовжуйте навчання.

Інтерфейс додатку максимально простий у використанні та не вимагає багато часу на освоєння. Тут все інтуїтивно зрозуміло навіть для найменших користувачів. При першому вході на вас чекає коротка інформація про застосунок та його можливості. Після ознайомлення ви можете перейти до списку доступних ігор, які згруповані в 4 основні категорії: «Математика», «Мова та мовлення», «Я і середовище», «Пам'ять та логіка». Просто виберіть гру, що сподобалася, і запустіть її. У налаштуваннях додатку ви можете вимкнути звук, увімкнути функцію сповільненої мови, щоб дитина могла краще почути і зрозуміти завдання, вибрати офлайн режим і багато іншого.

Завантажуйте ALPA на свій смартфон або планшет і забезпечте дитині чудові можливості для навчання та розвитку. Дуже зручно, що весь вміст програми доступний офлайн, завдяки чому ви можете спокійно вчитися без підключення до Інтернету. Якщо ви вже встигли потестити додаток, тоді обов'язково залишайте свої відгуки про нього нижче в коментарях. Чи все вам сподобалося або ж виникли труднощі з використанням?

Зміни в останній версії Альпа розвиваючі ігри українською

  • Невеликі виправлення інтерфейсу користувача
Автор:
ID додатку: com.ALPAKids.Ukraine
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 6.0 і вище
Мови інтерфейсу: English, Українська
Завантажити ALPA розвиваючі ігри українською для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про ALPA розвиваючі ігри українською!

Інші додатки в категорії