GDPS Editor

GDPS Editor 2.2.2.21

GDPS Editor — це безкоштовна модифікація гри Geometry Dash у жанрі казуального платформера для Android. За допомогою вбудованого функціоналу редагування, продукт дозволяє гравцям створювати нові рівні гри. Тут міститься більше сотні різних тригерів та об'єктів для взаємодії. А рівні, які ви створили, можна викладати в загальний доступ для інших гравців.

Під час створення власних рівнів можна змінити тип керування. Редактор дозволяє встановити стрілки для переміщення та скасувати автоматичне пересування. Це розширює можливості творців карт. Наприклад, ви можете знайти користувацькі рівні в жанрах файтинг або RPG. Найпопулярніші карти потрапляють у категорію «Daily» та «Weekly».

На відміну від оригінальної гри GDPS Editor має розширену індивідуалізацію головного персонажа. У редакторі зібрано понад сотню різних видів героя. Він може набувати вигляду персонажів з інших ігор та всесвітів. Наприклад, куб може бути у формі голови Соніка чи Бетмена, а павук може стати динозавром чи слоном. Ви можете змінювати їх колірну палітру та багато іншого.

Гра не потребує високої продуктивності мобільного пристрою. Це реалізовано завдяки якісній оптимізації. Модифікація не чинить великого навантаження на процесор та оперативну пам'ять смартфонів та планшетів. Завдяки цьому редактори можуть використовувати GDPS Editor без втрати якості. Але слід зазначити, що при великій кількості об'єктів на карті пристрій може гальмувати. Нові версії GDPS Editor не підтримуються старими пристроями. При спробі запустити гру на застарілому мобільному пристрої вона відразу згортається і вимикається. Це відбувається через несумісність девайса з редактором.

При створенні користувацьких рівнів, в каталозі не відображаються назви об'єктів. Через це додаток має високий поріг входження. Щоб навчитися використовувати редактор, користувачам необхідно довгий час його вивчати. Потрібно дивитися навчальні ролики та читати офіційну інструкцію з експлуатації. Цей чинник негативно впливає кількість нових користувачів.

Автор:
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.0 і вище
Мови інтерфейсу: English
Завантажити GDPS Editor для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про GDPS Editor!

Інші додатки в категорії