Geometry Dash

Geometry Dash 2.111

Geometry Dash — це платна гра у жанрі музичного двовимірного платформера для мобільних пристроїв із системою Android. Вам належить, долаючи перешкоди, дістатися кінця рівня неушкодженим. Кожен рівень має унікальний музичний супровід, що робить гру більш приємною для проходження.

Ви граєте за куб, який має подолати усі перешкоди на шляху до фінішу. По мірі проходження рівні стають все складнішими, а нагороди ціннішими. За проходження рівнів ви можете отримувати спеціальну внутрішньоігрову валюту, яку можна обміняти в магазині на внутрішньоігрові предмети. Також за проходження рівнів ви розблокуєте нові скіни для головного героя (колір, форма куба, форма робота та багато іншого).

У Geometry Dash є два основних типи рівнів. Перший — простий, зі стандартним способом проходження. Другий — режим практики. У другому режимі при проходженні рівня автоматично розставляються точки збереження. Якщо ви програєте, то воскреснете на останній точці. За проходження рівня у цьому режимі ви також отримуєте нагороди.

У грі є багато рівнів, створених іншими гравцями. Вони діляться на рівні складності від найпростішого до неймовірно складного. Також у грі є рейтинг рівнів, які розподілені за найбільшою кількістю позитивних голосів. Найкращі рівні виносяться в окремі розділи під назвою «Daily» та «Weekly». А найкращі гравці потрапляють до світового рейтингу гравців, що додає трохи змагання у гру.

Ви можете змінювати вигляд ігрового персонажа. Наприклад, у вас є можливість змінити основний і додатковий кольори, форми куба, корабля, що літає, літаючої тарілки, робота, павука і багато іншого. У грі присутні досягнення та щоденні завдання, за які ви отримуєте особливі нагороди. Завдяки цьому у користувачів з'являється стимул продовжувати гру та змагатися з іншими гравцями.

Ви маєте можливість створення власних рівнів завдяки багатому редактору рівнів. Усередині редактора ви можете розставляти перешкоди, змінювати фонову музику, змінювати персонажа, за якого потрібно грати та багато іншого. Ви також можете завантажувати і грати на чужих користувацьких рівнях. Деякі рівні мають підвищену складність проходження, через що гравцям важко просуватися вперед та отримувати нові нагороди.

Зміни в останній версії Геометрі Даш

  • Нові іконки та ефекти!
  • Новий громадський магазин!
  • Щотижневий виклик демонів!
  • Папки та сортування по рівнях!
  • Нові скрині демонів!
  • Таблиці лідерів рівнів!
  • Багато виправлень та налаштувань.
Автор:
ID додатку: com.robtopx.geometryjump
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.0 і вище
Мови інтерфейсу: English
Завантажити Geometry Dash для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Geometry Dash!

Інші додатки в категорії