Google Wallet

Google Wallet 24.12.620933303

Google Wallet – програма, яка дозволяє проводити швидкі та безпечні оплати. За її допомогою ви зможете платити за придбані товари в інтернет-магазинах або додатках. Використання даного сервісу абсолютно безпечне і значно прискорює процес покупок.

Сьогодні багато людей шукають швидші й безпечніші способи оплати своїх покупок. Оскільки, постійно носити з собою готівку або кредитні картки незручно і небезпечно, все більше споживачів використовують спеціальні додатки, які можна встановити на своєму мобільному телефоні.

Google Wallet дозволяє зібрати всі ваші картки в одному місці та безпечно здійснювати платежі, навіть без «присутності» самої карти. Просто додайте всі свої кредитки до цього додатку і ви зможете використовувати їх в будь-який час (навіть за відсутності інтернету).

Додаток підходить для покупок в інтернет-магазинах або ж для безконтактної оплати товарів на касах в супермаркетах. Щоб розплатитися за продукти в магазинах досить піднести свій мобільний пристрій до платіжного термінала і потримати його в такому положенні пару секунд. Додаток навіть не потрібно буде запускати. Після того, як з карти будуть списані гроші, на дисплеї гаджета з’явиться повідомлення. Перед початком роботи з Google Wallet перевірте, чи присутня  (і увімкнена) на вашому пристрої функція NFC. Саме завдяки їй можлива безконтактна оплата.

Сервіс тане в пригоді й тим, хто віддає перевагу покупкам в інтернеті. Завдяки йому ви значно заощадите свій час, оскільки вам не доведеться кожного разу вводити дані з платіжної карти. Ця інформація буде зберігатися в додатку, і ви зможете оплатити покупку одним натисненням кнопки. Також додаток дозволяє зберігати різноманітні дисконтні купони, картки лояльності, промоакції та інше.

Для початку роботи з програмою не потрібно ніяких конкретних знань. Просто встановіть її на свій смартфон і додайте в неї інформацію про ваші платіжні карти. Ви можете бути абсолютно впевнені в безпеці та повній конфіденційності вашої особистої інформації. За використання сервісу плата не стягується.

Використання цього сервісу значно спрощує оплату покупок в інтернеті або у звичайних магазинах. Вам більше не доведеться носити в гаманці купу різних карток і купонів. Встановіть додаток Google Wallet на свій смартфон і ви завжди будете мати під рукою засіб для швидкої та зручної оплати.

Зміни в останній версії Google Гаманець

  • Google Гаманець забезпечує безпечне зберігання всіх потрібних даних в одному місці, де б ви не знаходилися.
  • Більш швидкий, надійний та легкий доступ до платіжних карток, карток постійного клієнта, квитків на концерт та багато іншого у вашому телефоні Android.
Автор:
ID додатку: com.google.android.apps.walletnfcrel
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Мови інтерфейсу: English, Українська, Русский
Завантажити Google Wallet для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Google Wallet!

Інші додатки в категорії