PayPal

PayPal 8.19.2

PayPal — безкоштовний застосунок від однойменного сервісу для проведення будь-яких фінансових операцій. З його допомогою користувач може відправляти та отримувати гроші, поповнювати свій рахунок та максимально комфортно керувати рахунками у будь-якій країні світу. Встановивши програму, ви отримаєте доступ до всіх можливостей популярної у всьому світі електронної платіжної системи безпосередньо на своєму смартфоні.

На сьогоднішній день PayPal є одним з найнадійніших електронних гаманців. Використання цієї платіжної системи схвалено більш ніж у 100 країнах світу, а це справді високий показник надійності. Завдяки PayPal ви зможете керувати всіма своїми банківськими картками через один додаток на смартфоні. Швидко та зручно здійснюйте будь-які фінансові операції за допомогою банківських карток «Visa» та «MasterCard».

Додаток має масу можливостей та беззаперечних переваг, які полюбилися користувачам з усього світу. Миттєві перекази коштів у будь-яку точку світу, безконтактна оплата шляхом сканування QR-коду, гарантія захисту ваших персональних даних, доступ до повної статистики за всіма проведеними транзакціями, push-сповіщення про всі відправлення та отримання грошей і багато іншого. З мінусів можна відзначити зависання додатку, особливо при перекладі інтерфейсу на іншу мову.

PayPal буде корисним як для фізичних осіб, так і для малого та середнього бізнесу. Звичайні користувачі оцінять простоту використання та універсальність продукту. Для бізнесменів програма стане надійним та безпечним інструментом для оптимізації підприємницької діяльності, а також ведення статистики всіх фінансових витрат.

Зміни в останній версії

  • Робіть більше з PayPal, використовуючи більше можливостей в одному додатку. Робіть покупки по всьому світу з легкістю, надсилайте платежі близько та далеко та багато іншого. Знайдіть те, що важливо для вас, і легко відстежуйте це, завантаживши останню версію програми.
Автор:
ID додатку: com.paypal.android.p2pmobile
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 6.0 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити
PayPal

Cackle

Інші додатки в категорії