GetSee

GetSee 2.06.001

GetSee — безкоштовний онлайн кінотеатр для пристроїв на базі Андроїд. Головною особливістю додатка є те, що він пропонує користувачеві різноплановий контент на будь-який смак. Сервіс дозволяє дивитися фільми, мультфільми, серіали, читати книги і журнали. Плюс до всього ще й слухати музику і аудіо книги.

До всього контенту є опис і рейтинг Кинопоиск і IMDb. Також доступні відгуки людей, що вже подивилися фільм або серіал. Таким чином ви можете сформувати свою думку про фільм ще до перегляду і не витрачати час на неякісний продукт.

Ще однією перевагою GetSee є можливість вибору якості відтворення відео. Більшість контенту доступна в найвищій якості (1080p). Також слід зазначити, що в додатку є багато новинок зі світу кіно, які ви можете подивитися абсолютно безкоштовно.

Важливо! Для коректної роботи необхідна наявність зовнішнього плеєра. Рекомендується MX Player.

Додаток має приємний і дуже функціональний інтерфейс. Все зручно згруповано за розділами, тому проблем з використанням не виникне. Завантажуйте каталогізатор і насолоджуйтеся переглядом хорошого кіно в хорошій якості.

Зміни в останній версії

  • Усунені деякі помилки та інші удосконалення.
  • За замовчуванням при підключення до мобільного інтернету включається безкоштовний vpn-проксі для перегляду та скачування.
Автор:
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.2 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити
GetSee

Cackle

Інші додатки в категорії