Granny: Chapter Two

Granny: Chapter Two 1.2.1

Granny: Chapter Two — продовження безкоштовної хорор-гри в жанрі аркади для пристроїв на базі Андроїд. Головна ціль: втекти з будинку, де мешкають навіжені бабуся та дідусь. Вам потрібно бути дуже обережним та тихим, щоб вас не почули, інакше вам кінець.

На початку гри ви можете вибрати, чи буде в будинку знаходитися лише Granny чи Grandpa або ж обоє одночасно. Окрім того, можна налаштувати складність гри, що буде дуже актуальним для новачків. Якість гри також налаштовується на початку гри.

Для того щоб втекти із страшного будинку, вам надається 5 днів. Якщо за цей час ви не встигнете вибратись на свободу, то залишитеся в цьому будинку назавжди або ж просто загинете. Ви повинні пам’ятати, що бабуся дуже добре чує, тому ваш найменший промах не залишиться непоміченим. Дідусь чує погано, проте має металеву палку, якою може легко вбити вас, як тільки ви потрапите йому на очі. Ви повинні дослідити всі кімнати, щоб знайти інструменти і речі, які допоможуть втекти. Переміщуватися ви будете, використовуючи досить зручні екранні елементи керування.

Granny: Chapter Two виконана в дуже темних тонах, що значно посилює атмосферу жаху. Музичний супровід також сприяє цьому. Зверніть увагу на те, що гра рекомендується для геймерів 16+, адже може негативно вплинути на ще несформовану психіку дитини.

Зміни в останній версії Бабуся Гренні 2

  • Виправлено проблему для деяких розмірів екрана.
Автор:
ID додатку: com.dvloper.grannychaptertwo
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.1 і вище
Мови інтерфейсу: English
Завантажити Granny: Chapter Two для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Granny: Chapter Two!

Інші додатки в категорії