Halva TV Player

Halva TV Player 2.7.168

Halva TV Player — це потужний безкоштовний IPTV плеєр для пристроїв на базі Android. Додаток не містить реклами. Відразу слід зазначити, що цей додаток розроблено переважно для телевізорів і медіа-приставок й повністю оптимізовано під керування пультом. На телефон або планшет ви можете поставити його, але працювати він буде некоректно.

Крім плеєра, Halva поєднує в собі ще й функції лаунчера з солідним розділом додатків. Halva TV Player не містить готових плейлистів, тому вам потрібно купити їх, отримати у провайдера або ж знайти безкоштовний варіант в інтернеті.

Істотною перевагою плеєра є його автозапуск при завантаженні Android TV. Це дуже зручно як для дому, так і, наприклад, для готелів. Також з плюсів можна відзначити запам'ятовування введених налаштувань по кожному каналу. Крім цього, присутнє швидке ввімкнення підтримки звуку AC3 і логічна обробка даних з джерел EPG.

Додаток має користувальницький інтерфейс, доступний російською, українською та англійською мовами. У програмі є зручна навігаційна панель зліва зі всіма доступними розділами. Наявний текстовий і голосовий пошук.

Недоліком програми є відсутність розділу «Вибране», оскільки в Halva TV Player не реалізоване оновлення даних про канали без оновлення всього інтерфейсу — саме це необхідно для появи або видалення каналу зі списку «Вибраного».

Зміни в останній версії Халва ТВ плеєр

  • Припинена підтримка Home версій.
  • Можливість зберегти будь-яке джерело файлом на пристрій після введення посилання на джерело - після вказівки посилання і її збереження з'явиться додаткове вікно з можливістю збереження файлом (інтерфейсні не дуже зручно, пізніше буде переосмислено).
  • Додана можливість змінювати посилання для джерел каналів і джерел epg (швидше за все є помилки).
Автор:
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.2 і вище
Українська мова: Є
Завантажити
Halva TV Player
Cackle

Інші додатки в категорії