HASSLE ONLINE

HASSLE ONLINE 1.5.1

HASSLE ONLINE — це безкоштовна багатокористувацька рольова гра для Android-пристроїв. Тут ви зможете жити реальним життям з безліччю можливостей для розвитку та самореалізації. Ви можете влаштуватися на роботу, побудувати легальний бізнес або ж взагалі зайнятися злочинною діяльністю, щоб забезпечити собі безтурботне життя. Ви зароблятимете гроші, кататиметеся на крутих автомобілях, спілкуватиметеся з іншими гравцями та багато іншого.

При першому вході на сервер вам потрібно буде зареєструватися. Для цього необхідно ввести ім'я та прізвище через нижнє підкреслення. Такий нікнейм буде правильним для Role Play серверів. Для початку вам буде запропоновано ознайомитися з геймплеєм та освоїтися. Ви виконуватимете початкові завдання і навчитеся основним аспектам гри.

Гра налічує велику кількість користувачів. Щодня на кожному ігровому сервері перебуває понад сотня людей. Ви можете взаємодіяти з ними та грати разом. На кожному сервері є справедлива адміністрація. Адміністратори постійно стежать за порядком на ігрових серверах, аби гравці не порушували правила гри, а порушників карають. Наприклад, за неприйнятну поведінку обліковий запис гравця може бути заблокований. А за лихослів'я можуть заборонити писати в чат на якийсь час. У грі є голосовий чат. Це значно полегшує спілкування між гравцями. Вони можуть швидко передавати інформацію один одному.

Гра вимагає наявності високопродуктивного смартфона, до того ж сильно навантажує оперативну пам'ять та процесор пристрою. Це відбувається через слабку оптимізацію. Гравці зі слабкими пристроями не можуть грати без втрати якості. Новим гравцям HASSLE ONLINE може здатися складною грою. Вона має досить високий поріг входження. Щоб розібратися, потрібно знати список команд для чату. Коли ви хочете взаємодіяти з якимсь предметом, необхідно ввести команду. Наприклад, якщо ви захочете поїсти, потрібно ввести в чат «/eat». У грі є велика кількість багів. Ваш скутер може перевернутися та застрягти в текстурах. Це відбувається під час зіткнення з іншими об'єктами. Або персонаж може лежати у повітрі у лікарні. Також у грі є проблеми зі звуком.

Зміни в останній версії Хасл онлайн

  • Весняний Battle Pass, великодня подія, робота далекобійників, більше оптимізації, різні доопрацювання та виправлення.
Автор:
ID додатку: com.hassle.online
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 7.1 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити HASSLE ONLINE для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про HASSLE ONLINE!

Інші додатки в категорії