Huawei Mobile Services

Huawei Mobile Services 6.12.0.302

Huawei Mobile Services — офіційний додаток компанії Huawei. Завдяки цьому додатку користувачі гаджетів цієї марки отримають доступ до всіх важливих і потрібних послуг, які надає виробник Huawei.

Цей додаток представлено на всіх пристроях Huawei і він забезпечує доступ до всіх ваших пристроїв, акаунтів та іншої важливої ​​інформації. Таким чином з його допомогою ви зможете максимально комфортно і ефективно керувати своїм пристроєм та акаунтами.

Саме в цьому додатку користувач знайде всі важливі для себе інструменти (HiGame, Hicare, Huawei Wear, Phone Clone, HiCloud, і Huawei Health і інші). Завдяки цим передовим інструментам, ви зможете відновлювати забуті паролі, стежити за своїм здоров'ям, зберігати інформацію в хмарі, синхронізувати пристрої і т.д.

Перше, що попросить Huawei Mobile Services при запуску — Huawei ID. Також слід зазначити, що деякі послуги доступні в залежності від регіону. Якщо ви власник смартфона Huawei, тоді вам обов'язково потрібно встановити цей додаток, оскільки він значно спростить вам життя. Завдяки інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу користування буде максимально комфортним.

Зміни в останній версії Мобільні служби Huawei

  • Інформація відсутня
Автор:
ID додатку: com.huawei.hwid
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.4 і вище
Мови інтерфейсу: English, Українська, Русский
Завантажити Huawei Mobile Services для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Huawei Mobile Services!

Інші додатки в категорії