Imposter Smashers

Imposter Smashers 1.0.58

Imposter Smashers — цікава гра в жанрі екшен для пристроїв на базі Андроїд. Головними персонажами гри є всім відомі чоловічки з популярної гри про протистояння екіпажу корабля і самозванців-зрадників (Among Us). Поширюється безкоштовно, проте містить рекламу.

Ваша мета проста: знищити інших членів екіпажу величезним молотом, мечем або іншою зброєю. Якщо ви будете все робити правильно, тоді зможете споживати їх силу й ставати більшим та сильнішим, а також бути єдиним, самозванцем, що вижив на арені. При цьому слід бути дуже обережним і не стикатися з іншими підступними самозванцями, інакше вас знищать.

У цій грі ви можете вибрати одну з декількох ролей, щоб додати ще більше азарту та екстриму: Мисливець, Вбивця, Капітан, Ловець, Меч, Стрілець з необмеженими навичками і предметами.

Imposter Smashers володіє захоплюючим геймплеєм і яскравою графікою. При цьому ігрова механіка дуже проста. Утримуйте свого персонажа і перетягуйте, щоб перемістити його. Підходьте максимально близько до противників і розбивайте їх. Після чого швидко тікайте.

Зміни в останній версії

  • Оптимізація продуктивності
Автор:
ID додатку: com.casual.impostor.smasher
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.4 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити
Imposter Smashers

Cackle

Інші додатки в категорії