iTranslate

iTranslate 7.0.6

iTranslate — повнофункціональний онлайн перекладач і словник в одному для Андроїд-пристроїв. З його допомогою ви зможете легко, швидко і ефективно перекладати тексти на більш ніж 100 мов світу. Спілкуйтеся з людьми з усього світу, використовуючи цей зручний інструмент під час подорожей.

Додаток володіє потужним функціоналом і повністю задовольнить всі ваші потреби в перекладі з будь-якої на будь-яку мову. Перекладайте тексти на вибрану мову, озвучуйте його чоловічим або жіночим голосом, перемикайтеся між різними діалектами при перекладі, прискорюйте або уповільнюйте відтворення фраз і багато іншого. Дуже зручно, що в iTranslate користувачеві доступні таблиці відмінювання дієслів у різних часах.

Всі зроблені переклади ви можете додавати у своє Вибране. Також тут ви зможете легко скопіювати набраний текст і поділитися ним з іншими користувачами в різних месенджерах або соцмережах. Кожен переклад ви можете оцінити, поставивши палець вгору або вниз.

Однією з головних переваг цього перекладача є наявність автономного режиму роботи. Ця опція дозволить вам істотно заощадити на роумінгу. Також до істотних переваг слід віднести наявність зручного словника готових англомовних фраз, які знадобляться кожному під час подорожей. Всі фрази згруповані за категоріями, наприклад: В готелі, Допомога/Медицина, Їжа/Ресторани і багато інших.

Слід зазначити, що безкоштовна версія має дещо обмежений функціонал. Якщо ви хочете використовувати додаток по максимуму, то слід придбати підписку. Завантажуйте додаток на свій пристрій і відкривайте світ разом з надійним помічником iTranslate.

Зміни в останній версії

  • Дякую, що користуєтеся iTranslate! Ми постійно працюємо над покращенням швидкодії та стабільності програми та регулярно випускаємо оновлення.
Автор:
ID додатку: at.nk.tools.iTranslate
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Мови інтерфейсу: English, Русский
Завантажити iTranslate для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про iTranslate!

Інші додатки в категорії