Jumanji: Epic Run

Jumanji: Epic Run 1.9.1

Jumanji: Epic Run — безкоштовний пригодницький ранер для смартфонів з ОС Андроїд. Тут ви зустрінете улюблених персонажів зі світу Джуманджі та візьмете участь в епічних забігах. Динамічний насичений геймплей, 4 режими гри, яскрава 3D графіка, багато екшену, видовищні битви — все це чекає на вас тут.

Джуманджі знову в небезпеці, оскільки невідомий вкрав священну Соколину коштовність. Ваше завдання — наздогнати злочинця та повернути реліквію її законним власникам. Шлях буде непростим, але дуже цікавим. На вас чекає безліч найрізноманітніших перешкод, які слід успішно подолати: величезні камені, блоки, дерева, трампліни, агресивні гієни тощо. Також необхідно ліквідувати вартових, які розміщені протягом усього забігу. Пам'ятайте: чим далі ви біжите, тим вище ставатиме ваша швидкість, тому зупинятися не можна ані на секунду.

Не забувайте і про те, що необхідно якомога ретельніше збирати золото та всілякі бонуси на своєму шляху. Чим більше ігрової валюти на вашому рахунку, тим більше можливостей у грі. Ви зможете розблокувати нових персонажів, купувати для них транспорт та інші покращення. У Jumanji: Epic Run ви можете взяти на себе роль: доктора Смолдера Брейвстоуна, Франкліна Фінбара, Рубі Раундхаус або ж професора Шеллі Оберона. Все це сприяє більш цікавому та захоплюючому ігровому процесу.

Керування Jumanji: Epic Run максимально просте та інтуїтивно зрозуміле. Ви зрозумієте, що до чого вже після першого запуску гри. Крім цього, тут геймеру надається безліч підказок, тому проблем із освоєнням не виникне. Якщо ви є шанувальником світу Джуманджі і хочете пригод, швидше завантажуйте гру на свій пристрій.

Зміни в останній версії

  • Усунені деякі помилки та інші удосконалення.
Автор:
ID додатку: com.crazylabs.jumanji
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 6.0 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити Jumanji: Epic Run для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Jumanji: Epic Run!

Інші додатки в категорії